Slovenija
3402 ogledov

Žan Mahnič: "Nisem kriv!"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Delavec93
    Delavec93 09:54 03.oktober 2023.

    Ta človek je naredil toliko sramote Sloveniji in še vedno živi na davko-plačevalski račun. Za vse, ki podpirate tega pujsoglavca, si pogooglajte "Black Tie".

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:55 03.oktober 2023.

    Jaz bi tudi za njega lahko povedal da me zelo spominja na eno domačo žival iz katere delamo koline..

  • jurij2 09:42 03.oktober 2023.

    Žanko ,žanko res si vreden svojega šefa

  • Ender3 12:50 03.oktober 2023.

    Da bi ti sektaši priznalli kakšno krivdo bi bila znanstvena fantastika..Ne razumem, da se tega piggyface modela nihče osebno ne loti. Očitno še pljunka ni vreden..

  • Avatar MS
    MS 13:37 03.oktober 2023.

    Čimveč mahničev, hojsov, grimsov, tankotov => kajti več ko jih bo, prej bo definitivni konec te združbe ki so jim volilci lani že primazali krepko zaušnico!

  • Kmodri 16:15 03.oktober 2023.

    On je Mah nič! Kako naj bo kriv!?

  • Plavi-mil 19:00 03.oktober 2023.

    Sama muslimanska čefurjat daje minuse, katera bi rada svoje babe še bolj orutala.

  • Pierre 12:20 03.oktober 2023.

    Napačnega človeka imate, jaz nisem kriv, jaz nisem kriv!!! (Lado Kreslin)

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 15:38 03.oktober 2023.

    No tale Faila je izključno humanitarka zaradi lastnih interesov in udobnega življenja pod krinko humanitarnosti!

  • Naklonsky 14:07 03.oktober 2023.

    Uboga reva……naj se vrne, od koder je prišla! Kaj sploh išče tukaj?

  • Plavi-mil 13:37 03.oktober 2023.

    Od kdaj pa v Sloveniji pustne šeme tožijo občane? Te zarutane mi gredo vsak dan bolj na kur..., ker se rutajo PROTI PLAČILU , iz prve roke, povedala gospa, sicer muslimanska, podpišejo, da se bodo rutale in jih muslimanske ekstremistične ...prikaži veččne nevladne organizacije vsak mesec PLAČAJO, da se maškarajo.

  • Plavi-mil 13:42 03.oktober 2023.

    Vsi vi tukaj, kateri pljuvate po Slovencu samo zaradi tega , ker je član SDS-a in ne vidite resnice - islamizacije Evrope, niste vredni, da živite v njej, marš v Iran opranoglavci, tukaj je SLOVENIJA in baba naj se prilagodi.

    • Avatar Leon
      Leon 17:20 03.oktober 2023.

      Tebi ustreza življenje pod katolibani https://www.24ur.com/novice/tujina/poljski-duhovnik-organiziral-orgije-spolni-delavec-padel-v-nezavest.html

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.