Slovenija
32 ogledov

Zanoškar ni nič videl in vedel

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zvone Lampret 09:50 28.januar 2014.

    Kaj ste nori,da bi šivilja odstranila kakšnega svojega hlapca,to bi bilo na meji fantastike,ve se da ABpotpira korupcijo,krajo družbenega denarja,in še mnoge nezakonske zadeve v svoji stranki,naprimer ščiti udbovca Meršola,in še kaj.Zanoškarju se nebo nič zgodilo,še pohvalila ga bo,ta koza gorenjska!

  • ac-dc 21:07 28.januar 2014.

    To je bilo videt nekako takole:Zanoškar: Ooo sin, kaj pa ti tukaj?Sin: Ja službo sem dubu tle, ata. Zanoškar: Ja kdaj pa? Sej nisi nč povedu, da iščeš? Pa mama že ve?Sin: Ma ne še, dej ...prikaži več no. Sej to ni nč tazga. Pa mal sem te presenetu, prznej.Zanoškar: Ja, pa res si me. No, dobr se mej. Pa poklič kej, ko boš šu na malco.Sin: Ja, bom ata. A ne verjamete, da je blo tko?

  • sprehajalec 21:18 28.januar 2014.

    Zaradi prave slike dogodka, bi dodal še tole;Zanoškar: Zakaj mi nisi povedal, da greš na Občino v službo? Sin: Nisem hotel, da bi ti imel težave. Pa vem, da bi mi ti hotel to preprečiti. Ampak ker ...prikaži več je bil razpis ravno za moj poklicni profil, sem se pač prijavil. Zanoškar: Zdaj je kar je, bova pač po pravici povedala, kako je bilo.

  • zefacveta 22:18 28.januar 2014.

    Ni edini, ki v parlamentu nič ne vidi in nič ne ve, zato pa je tako kot je.

  • Avatar čavez
    čavez 16:52 28.januar 2014.

    Kdor laže tudi krade, star slovenski pregovor drugega od Zanoškarja nismo niti pričakovali.

  • rogg 21:56 28.januar 2014.

    Jebem mu vse po spisku....

  • bfilipe 13:11 28.januar 2014.

    ..kr neki ukvarjate se s temami, ki so drugotnega pomena za koruptivnega Zanoškarja..ste prevetrili njegov nakup zemljišč vSGju tam kjer naj bi v prihodnosti gradili terme?..in njegove druge občinske manipulacije http://www.dnevnik.si/clanek/1042495610 ..to da je njegov pankrt parkrat prespal tam..šala mala..ajojjj plebs podalpski

  • gornik 14:02 28.januar 2014.

    On je ja naš komunist, njemu se ne sme nič zgoditi. Če bi bil to Janša potem pa takoj obesiti. Komunisti se najbolj striktno in pošteno držijo svojih vrednot ,laži, kradi, zavajaj, sprenevedaj, zaničuj, podtikaj in na koncu tudi likvidiraj. ...prikaži več Ti so strogo nedotakljivi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.