Slovenija
1119 ogledov

Zaplet z delovnimi telesi v DZ, LMŠ napovedala obstrukcijo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:47 04.maj 2021.

    Z dušo in telesom sem levičarka, priznam. Ampak tale naša leva politična stran je tako zelo medla in nepovezana, da mi je res težko gledati.

    • ginko 21:45 04.maj 2021.

      Ker tako pošteno pišeš o sebi, te je škoda, da veruješ v to levičarsko mafijo. Tudi če ne veruješ nobenemu, je bolje kot ,da si z dušo in telesom za to rdečo mafijo. Te poslanski izrodki niso nikoli bili prava ...prikaži več politična opozicija, da bi delovala za svoje drugorazredne državljane ampak samo za svoje nenasitne riti in se požvižgajo na narod, tudi na tistega, ki jih je volil. Upam, da se ti um razbristril in svojo dušo in telo podarjaš raje naravi kot tej komunajzarski mafiji.

    • jakec1575 22:50 04.maj 2021.

      če si ti levicarka, se jaz papež.

    • Avatar pantani
      pantani 07:33 05.maj 2021.

      Tudi sam sem po defoltu bolj levo usmerjen, vendar, ko vidim te izrodke (leve in desne) v parlamentu mi postane slabo!!!

  • Avatar NX11
    NX11 21:02 04.maj 2021.

    A je Šariči že spulil cipreso, ve kdo?

  • Dusan21 20:29 04.maj 2021.

    Trije mušketirji in kratkohlačna Janjica jezdijo jeklenega konja na Soriško planino

  • Robert Kokalj 06:38 05.maj 2021.

    Obstruirajte.....itak ni nič od vas

  • zelena19 19:30 04.maj 2021.

    Upam da bo potem obstrukcija tudi pri plači in dodatkih.

  • mirror 14:21 05.maj 2021.

    Ali je Šarec v šoli tudi velikokrat imel obstrukcijo pouka, da je pridelal toliko popravcev?

  • jakec1575 22:52 04.maj 2021.

    sdsu nikoli niso bile kratene pravice v telesih, celo vec, kot opozicija so vedno srali s parlamentarnimi komisijami. sedaj ko so na oblasti si pa zapomnite kaj pocnejo z demokracijo. da bodo prav vsi na tistem vlaku za madzarsko. jaz ...prikaži več pisem imena. ko bodo odleteli z oblasti in enkrat bodo pride bumenrang, ki bo zelo bolel. Koprive lahko greste na isti vlak.

    • peter3 07:49 05.maj 2021.

      Levicarji imate neverjeten talent pri sprejemanju napacnih ocen in odlocitev.

    • mirror 14:23 05.maj 2021.

      Po skokih v prazen bazen ostanejo posledice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.