Na proslavi bo zapel domobranski zbor. V izboru programa je tudi domobranska himna v čast Janši starejšemu in sinu Ivanu Janši, ki je napisal knjigo z eno verzijo preživetja Janše st., na tv Zagreb pa izpovedal drugo zgodbo očetovega preživetja… ...prikaži več ob koncu 1945 leta.
Seveda. Treba je skriti domobransko, Hitler - Musolini navezo. Janša pa po drugi strani piše knjigi z eno verzijo očeta domobranca, na TV ZG pa je povedal drugo verzijo.... Pa verjemi temu laćnivcu. Šele , ko so ga iz SDS… ...prikaži večS opozorili na različni verziji, je poklical TV ZG in se opravičil.
Mirica, tak komentar lahko napiše le oseba z nizkim IQ, ki nima pojma o zgodovini in izidu druge svetovne vojne! Če bi zmagali Nemci in Italijani, se o osamosvojitvi Slovenije ne bi mogli danes pogovarjati. Ti in tvoji potomci (če… ...prikaži več jih imaš) bi govorili nemško, italijansko ali madžarsko!
Za rdeče sladokusce bo nastolpil tudi duo: Urška Klakočar Zupančič, pevka, in Bor Zuljan, muzikant. Med posameznimi skladbami bo UKZ še rcitirala najbolj žgečlkjive odlomke iz svojih porno romanov,
Grunf, Alan Ford te lovi. ENKRAT SO PARTIZANI NAMAHALI DOMOBRANCE , VSEH 11400 SO JIH POSPRAVILI ( RAZEN JANŠE IN ŠE NEKAJ MLADIH ) PA VAS BOMO SPET , IN SPET....
Na proslavi bo zapel domobranski zbor. V izboru programa je tudi domobranska himna v čast Janši starejšemu in sinu Ivanu Janši, ki je napisal knjigo z eno verzijo preživetja Janše st., na tv Zagreb pa izpovedal drugo zgodbo očetovega preživetja… ...prikaži več ob koncu 1945 leta.
Za samostojno Slovenijo je pomembna samo osamosvojitev in ne NOB ter TIGR.
Mira480 - saj, to je to. Zgodovina je kurba, a ne? Le kdo bi se ukvarjal z njo. Vendar nevednost pri tako bedastih izjavah, ni opravičilo.
Seveda. Treba je skriti domobransko, Hitler - Musolini navezo. Janša pa po drugi strani piše knjigi z eno verzijo očeta domobranca, na TV ZG pa je povedal drugo verzijo.... Pa verjemi temu laćnivcu. Šele , ko so ga iz SDS… ...prikaži večS opozorili na različni verziji, je poklical TV ZG in se opravičil.
Mirica, tak komentar lahko napiše le oseba z nizkim IQ, ki nima pojma o zgodovini in izidu druge svetovne vojne! Če bi zmagali Nemci in Italijani, se o osamosvojitvi Slovenije ne bi mogli danes pogovarjati. Ti in tvoji potomci (če… ...prikaži več jih imaš) bi govorili nemško, italijansko ali madžarsko!
Za rdeče sladokusce bo nastolpil tudi duo: Urška Klakočar Zupančič, pevka, in Bor Zuljan, muzikant. Med posameznimi skladbami bo UKZ še rcitirala najbolj žgečlkjive odlomke iz svojih porno romanov,
Kaj pa za črne sladokusce? A ne bi bilo veličastno na odru videti Thomsona s Titovo glavo pod pazduho?
Očitno si ped rerčina
Maarino216, to bi bil pogled za bogove, juric, tebe pa buzeriram v prazno glavo.
Za tiste, ki menijo, da je predsednica še premalo komunajzerska, Urška Klakočar Zupančič pa preveč zahripana bo govorila in pela Nataša Sukić-
Zdaj bomo pa naredili red. Drugo leto, ko ne bo okrogle obletnice se bomo pa rešili še Pirčeve. In tako naprej, dokler ne bomo ostali le še mi.
Ja, in kdo ste vi?
Ja oni, ane 🤪
...si bodo prirejali proslave in si peli hvalospeve, tako kot si jih je vsak do zdaj. Se pravi, nobene spremembe 🤣🤣🤣
Očitno tu šteka le še blayo. Ostalim ni več pomoči.
Obstaja samo en veliki vodja
Bravo, Grunf, se bomo potrudili, da vas bomo čimprej odklopili. Tistih 20% ne bomo pogrešali. Kočevski gozdovi vas že čakajo ......
Ja res je, jurij z malo. Njegova reinkarnacija v obliki Goloba ja pravkar padla. Pa nekaterim še vedno ni dovolj..
Grunf, Alan Ford te lovi. ENKRAT SO PARTIZANI NAMAHALI DOMOBRANCE , VSEH 11400 SO JIH POSPRAVILI ( RAZEN JANŠE IN ŠE NEKAJ MLADIH ) PA VAS BOMO SPET , IN SPET....