Slovenija
36139 ogledov

"Zaposlene v trgovini čaka na plačilni listi prvi negativni udarec"

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 13:38 10.junij 2020.

    Med vsemi lažmi, ki jih zadnje mesece berem je ena večjih ta, da imajo prodajalke 100% več zaradi nedelj... sem s stola padel od smeha. Če je za nekatere 20-30€ 100%, potem smo res v ku**u...

  • janez846 15:06 10.junij 2020.

    Bil je že referendum kjer se je odločilo, da bodo trgovine zaprte! Mi smo prisilili okoliške države, da imajo odprto ob nedeljah tako bodo tudi one zaprle.

  • Albatroz 12:54 09.junij 2020.

    Prej so delale v nedeljo in so bile vsaki drugi vikend proste sedaj pa delajo vsako soboto. Koliko so prosti sedaj in koliko so bili prej ko so bile nedelje delavne?

    • lulibuc 13:07 09.junij 2020.

      Ma ne seri. Imam ženo v trgovini, pa vem koliko je delala prej in zdaj. Najbolje bi bilo, če bi si v tgovino odnesla posteljo in kar tam prespala ker so delale petke in svetke

    • zdrej 16:39 09.junij 2020.

      @Skira se strinjam, ampak ti, ki zagovarjajo odprtje ne vidijo tega. Ne vem katero Avstrijo imajo v mislih.

    • Albatroz 17:44 09.junij 2020.

      Tudi jaz imam partnerico zaposleno v trgovini in bem da je prej delala v soboto do petih in v nedeljo do dvanajstih vsaki drugi vikend sedaj pa dela vsako soboto en viken zjutraj drugi popoldan kot normalne dni v tednu.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:23 09.junij 2020.

      poznam to branžo in problem je tudi v tem,kar trgovcem ne diši, da je petrol nekatere črpalke spremenil v samopostrežne in jih praktično spremenil v trgovine. dejansko je bil to mega projekt pod okriljem države in protekcionizem prve vrste, sedaj ...prikaži večj pa navijajo za zaprtje trgovin v nedeljo, ne pa črpalk, zato žal do tega ne bo nikoli prišlo, ker so zadaj premočni igralci Lidl, hofer, ki imajo tržno kapitalizacijo za 10 proračunov celotne slo. trgovk v tej branži pa dejansko primanjkuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.