Slovenija /slovenija/crna-kronika
11541 ogledov

Zaprla mu je pot, motorist umrl na kraju

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomi67 09:25 20.september 2018.

    200 m proč od državne meje je omejitev hitrosti 50 km/h, mogoče še manj. Pri 50 km/h je možno ustaviti na razdalji nekaj metrov, če ti kdo izsili prednost. Pa tudi če pride do trka, to ni usodno. Po fotografijah ...prikaži več sodeč in po tem, kako razsut izgleda motor, je bila hitrost motorista neprimerno višja. Pač zelo neprimerna hitrost za tisti specifičen odsek ceste.

    • Žurnalček 10:50 20.september 2018.

      Iz sodne prakse : Motorist je vozil 150km , kjer je bila omejitev 60 in voznik v tem primeru rešilca pri zavijanju v levo sploh ne bi imel toliko vidnega polja , da bi pri takšni hitrosti motorista , uspel ...prikaži več zaviti brez nesreče na levo. 2 mrtva sredi LJ. Voznik ni kriv !

    • Antonio 15:00 20.september 2018.

      Vsak po svoje imata prav.... če bi se 70 pripeljal, bi ustavil, mogoče ne na nulo, ampak na 20km/h...verjetno nebi bilo usodno.... Glede na slike, bi pa res rekel, da ni hitro peljal.... prednji del je cel...mogoče ni bil z ...prikaži več glavo zraven....gledal okoli sebe, enako počnem jaz, ko grem u izi… žal se na motorju smrtno ponesrečiš tudi pri 50km/h.... zelo verjetno je nagonsko udaril zavore pa padel in se oddrsal v avto.....potem se pa hitro polomiš...

    • Antonio 15:03 20.september 2018.

      Kar se pa Zaloške tiče... zdi se mi, da so ugotovili razlog...pravi razlog....to je 150 na uro, ko maš bejbo zadaj....nje mi je žal...res...

    • Žurnalček 06:55 22.september 2018.

      Antonio@ Meni tudi , njega ko šljivi , kar je iskal to je dobil !

    • Antonio 21:16 24.oktober 2018.

      Za Zaloško je tudi meni ravno....je mulac dobil kar je iskal....sem motorist...imam stroj ki gre 260 km /h.... sem polomljen zaradi motorja...ampak ni bila moja krivda....počasi sem peljal, omejitev 90 kmh,moja hitrost 68 km/h...nič kriv....vozniki pa po bankini vozijo z ...prikaži več z os.avti, pa mečejo bankino na asfalt...šoder, pesek....padel sem pa jaz...neprilagojena hitrost.... koliko bi moral peljat, na 90 km/h, da je prilagojeno????a je 68 dovolj

  • Žurnalček 10:46 20.september 2018.

    Avtor novice je STA !! A ni sramota za njih in novinarja , da ni znal vprašati ali so SLO državljani ali tuji ! 200m stran od meje je to zelo važen podatek. Še malo pa bodo zaradi varovanja podatkov ...prikaži več objavili takšne novice ! Na področju kraja Šentilj je prišlo do prometne nesreče v kateri je umrla 1 oseba. KONEC !

  • gorazd85 11:22 20.september 2018.

    tomi67, očitno še nisi videl, kaj je razsut motor... Glede na stanje tega motocikla bi si upal trditi ravno nasprotno, da hitrost ni bila visoka.

  • Energetik 09:52 20.september 2018.

    tomi67, dej ne seri ker ne poznaš vseh okoliščin! več lahko pove policija....in zadeve bodo razjasnjene na sodišču!

    • tomi67 10:43 20.september 2018.

      Nihče, ki ni bil zraven, ne pozna okoliščin. Poznam pa omejitve hitrosti in te niso samo za hec ali samo za to, da se lahko pobira kazni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.