Avto
74 ogledov

Zaračunavajo zrak za pnevmatike

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 09:48 27.julij 2011.

    super...samo da vidijo naši bedaki ta prispevek, takoj bodo ukrepali...

  • McBobo 10:19 28.julij 2011.

    Me sploh ne prizadane. Imam svoj kompresor, pa filam ravno tam, ko mi paše. Drugače razumljivo, saj vsaka naprava stane in jo je treba vzdrževati. Ne razumem pa več teh cen bencina in nafte. To je dobesedno odiranje. Potrebna je ...prikaži več spet revolucija, drugače bo vojna.

  • trimix 11:27 08.avgust 2011.

    bilo je leto 1999, ko sem v NYC se sam cudil nad tem, da je treba na crpalki placati, da si napolnis/preveris tlak v kolesih......

  • smito23 09:51 27.julij 2011.

    Šarlatanska novica t.i.novinarjev na tem portalu: Ne zaračunavajo zrak marveč uslugo, da si lahko napolniš gume z aparatom, ki stane več tisoč evrov ko ga kupiš, upaš, da se ne pokvari ker ga je treba servisirat, kompresor seveda tudi ne ...prikaži veče gre na zrak ampak na elektriko ki jo je seveda treba plačati....Zaradi tako slabo opravljenega novinarskega dela bi jaz kakega takega šarlatana, ki je spisal tole wannabe novico, zaprl za kakšne tri mesece, da se pisun malo ohladi in odpočije od pisunstva, potem pa se lahko pride pokesati in začeti znova..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.