Slovenija
13633 ogledov

Zaradi fizičnega napada na urgenci zaposlena doživela infarkt

Komentarjev 62
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gregor96 10:30 27.januar 2023.

    bi bilo fino slišat obe plati, zastonj jih sigurno ni, kar seveda ne opravičuje dejanja

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:27 27.januar 2023.

    Zaradi napada infarkt. Ali je ta sestra tudi čakala na obravnavo 10 ur?

  • jakec1575 11:11 27.januar 2023.

    alarmantno je to, da v luci tihe stavke sedis sam v cakalnici na urgenci in si tam 4 ure. poznam vsaj 3 primere s taksno zgodbo v zadnjem mesecu.

    • jakec1575 11:12 27.januar 2023.

      eden je cakal 10 ur. na stolu. v prazni cakalnici.

    • Avatar pantani
      pantani 11:16 27.januar 2023.

      Sam sem bil v novembru na urgenci in čakal 8ur!!!!

    • jakec1575 11:21 27.januar 2023.

      problem ni ce cakas na triazi. to razumem ce jih je 50 v vrsti. pa vseeno 8 ur je nateg. ampak da cakas pred izbrano ordinacijo3 ure pri prazni cakalnici je pa zajebavanje.

    • Avatar pantani
      pantani 12:55 27.januar 2023.

      Ubistvu sem čakal 7. ur samo na ultrazvok,češ, je gneča in ko sem končno prišel na vrsto (ker sem povzdignil glas), me je na vozičku peljala eno nadstropje višje in glej, povsem prazno in bil takoj na vrsti. Ti povem ...prikaži več da mi je privzdignilo pokrov do konca!!!

    • LudvikK. 13:02 27.januar 2023.

      Zaradi prehlada se ne hodi na urgenco, tudi družinskemu zdravniku ne. Nikoli ne bo bolje. če se vi državljani ne boste normalizirali. Imamo nadpovprečno veliko bolnišk, obiskov pri zdravnikih in izdanih receptov.

    • Avatar pantani
      pantani 13:05 27.januar 2023.

      Idiot, šel sem ker sem zaradi trebušne viroze padel v nezavest (dehidracija)!!!

    • Avatar NX11
      NX11 13:11 27.januar 2023.

      A pol si zaradi driske šel na urgenco? Res ni čudno, da smo tam kjer smo.

    • Avatar Leon
      Leon 14:27 27.januar 2023.

      NX11....misliš, da vsi serjejo v hlače kot ti in tvoji kampanioni v kleti ?

    • Avatar pantani
      pantani 14:46 27.januar 2023.

      Malo se pozanimaj o "driski",ki je lahko smrtno nevarna!!!

    • Avatar pantani
      pantani 14:52 27.januar 2023.

      Pa nisem šel sam od sebe,ampak me je napotil osebni zdravnik,po prejetih krvnih izvidih,DEBIL ZARUKAN!!!

    • LudvikK. 20:47 28.januar 2023.

      Smešen si pantani. Torej si šel zaradi driske najprej družinskemu, pol si šel pa gužvo delat še na urgenco... In na urgenci si se pustil vozit z invalidskim vozičkom.. Ni nam pomoči.

    • Avatar pantani
      pantani 19:43 29.januar 2023.

      Očitno ne veš,kakšen sistem imajo na urgenci,debil zarukan in ja upam da se ti ne primeri kaj takega,kot je izguba zavesti,kreten prfuknjen!!!

    • LudvikK. 21:49 29.januar 2023.

      Pantani, hipohonder si tako kot 80% javnih uslužbencev in tudi veliko ostalih Slovencev nasploh. Vsak državljan gre vsaj 7x na leto k dohtarju, imamo nadpovprečno veliko bolniških in receptov. Po moje ste vsi skupaj fuknjeni. Vi, ker hodite in dohtarji, ki vam nasedajo.

    • Avatar pantani
      pantani 07:38 30.januar 2023.

      Lej, idiot si in idiot boš ostal. Žal je tako in ne moreš popolnoma ničesar spremeniti,ker imam kronično avtoimuno bolezen (revmatoidni artritis) ter aritmijo sem po tvoje hipohonder?!!! Malo si preberi,kaj to je!!!

  • jakec1575 11:19 27.januar 2023.

    Še dodam. Za vsako ordinacijo, ali pregled, kjer te preposljejo na drugi oddelek, moras preko triazne sobe na hodnik znova in znova, med ostale cakajoce, bolne. Bolan in rizicen clovek se gre izpostavljati recimo v triazo in cakat tja. specializanti ...prikaži več kofetkajo v ordinacijah in cakajo nadrejene. naroci te ob doloceni uri na povratek, prazna ordinacija. cakas 1 uro, potem pa te poslje na teste in cakas se uro in pol. take zajebantske fore. urgenca rabi predvsem reorganizacijo in najboljse organiza

    • jakec1575 11:20 27.januar 2023.

      najboljse organizatorje procesov iz gospodarstva!!! lahko iz leka ali krke ali kaksne podobne branze.

    • Grof 11:57 27.januar 2023.

      Zdravnikov, ki se pretvarjajo, da nekaj delajo je v našem zdravstvu še preveč, samo prerasporediti jih je treba, uvesti kontrolo nad opravljenim delom, ker je ogromno zabušantov, skrivačev, menim da kadra na urgenci kar 30% , če vprašate Enderja vam ...prikaži več bo znal povedat še bolj natančne številke, Loredanćić, brca po mlakużi do pasu

    • LudvikK. 13:05 27.januar 2023.

      Jakec, ne morem se znebiti občutka, da ves čas lažeš. Ne samo glede čakanja pri zdravniku ampak glede vsega. Tebi ne bi verjel niti kakšno vreme je zunaj. Raje bi se sam prepričal.

  • lojs 11:28 27.januar 2023.

    imam občutek, da je še teh dohtarjev preveč ... se pravi po potrebi jih pretepst, da bodo na bolniški za nedoločen čas, pa še sestre ... al jim pa kar trajno vzet licenco ... temu se reče reševanje zdravstvene problematike, ...prikaži več res, vsak dan boljše ideje ... apmak zanimivo da nihče ne pojasni, kje dobite sploh druge dohtarje

    • Avatar NX11
      NX11 13:10 27.januar 2023.

      Toliko plusov pa še nisi dobil se mi zdi. Vidiš kaki idioti so na tem forumu. Nihče si ne pride gor o čem pišeš.

    • lojs 13:33 27.januar 2023.

      ja sej folku se je že čist odpelal ... ne vem, dones pretepat , jutri pa ... kaj? ... a mogoče že kar likvidirat al kako? ... se pravi na tak način se rešuje zdravstvo, zelo dobro

    • rd2dmk2 17:52 27.januar 2023.

      če ste že pozabil, tole je bilo milo,likvidiral so že..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:29 27.januar 2023.

    Nekaj v tej bolnici ne štima. Toliko afer , nepravilnosti da je treba nekaj narediti. Komadina pa še vedno komandira!

  • jakec1575 11:14 27.januar 2023.

    moje zodbe z uregenco zaradi osebnih podatkov ne bom specificiral, ampak kar sem videl je za nagont. šetanje. mirmo, počasi. ponoci kofetkanje zdravnikov.

    • LudvikK. 13:00 27.januar 2023.

      A pol bi morali tekat po hodnikih, da bi bil ti zadovoljen? Kaj pa sploh počneš kar naprej na urgenci?

  • bobubob 11:21 27.januar 2023.

    Urgentni zdravniki, ponavadi mlajši, še nekako delujejo. Tudi t.i. 'nižje osebje', ki prevečkrat rešujejo packarije onih s 'stetoskopom okoli vratu'. Starejše koruptivne gnide, posebej 'borci proti virusu', še posebej pa izpostavljeni na NIJZ in Zbornici - pa so zreli za ...prikaži več zatožno klop in za posledično doživljenjsko prepoved opravljanje poklica. Toliko škode, kot so oni naredili svoji stroki, je ni naredil še nihče. Niti sodniki. Torej - ni amnestije za bele svečenike, ki so širili krivo vero!

    • LudvikK. 13:07 27.januar 2023.

      Sestre rešujejo packarije zdravnikov? Prosim navedi vsaj en primer. Kar pisariš v drugem delu komentarja pa velja kvečjemu za NIJZ

  • BenX 11:35 27.januar 2023.

    Vsaka medalja ima dve strani! Če se mene vpraša bi blo treba ogromno število dohtarjev (konkretno) pretepst 2 ali 3 leta nazaj. Zdravniki se bodo morali vprašat komu želijo služit. Če svetovni gospodarski eliti, potem je verjetno priporočljivo, da se ...prikaži več oborožijo in dobro zavarujejo.

    • Avatar NX11
      NX11 13:14 27.januar 2023.

      Najprej bi jih pretepel, potem pa pričakoval, da te zdravijo? Zakaj sploh hodiš k njim? Oni se bojo spraševali komu bodo služili? Povem ti, da takim idiotom kot si ti zagotovo ne.

    • BenX 15:23 27.januar 2023.

      NX11 dokler dobijo lepo plačo tudi iz mojih davkov nekako pričakujem, da delajo v moje dobro. Če jih pohlep žene v druge vode tudi prav, ampak v tem primeru niti pod razno naj ne pomislijo, da bom za njihove privat ...prikaži več zaslužke jaz za njih pod silo nastavljal svojo ramo! Po zadnji covid "krizi" (in med njo) so jo premnogi med njimi dosti prepoceni odnesli.

    • lojs 15:35 27.januar 2023.

      to je pa novost ... a so zgleda tudi med.sestre postale pohlepne ... kdo sploh še rabi te sestre, najprej jih je treba na gobec, potem pa še prste polomit ... tako se dela in po novem bodo dobile še ...prikaži več ketno okol noge, da slučajno kam ne pobegnejo ... nimajo kaj menjat službe, to počnejo samo pohlepni, normalni pa garajo za vsak drobižek

  • Grof 11:47 27.januar 2023.

    Borut Miklavčič, rdeči pizdun, ta, ta ima šele masla na glavi, v Medvodah se je pil samo whisky, na njegovi jahti, pa se je lepilo sve i svašta, baraba udbovska, najbolj skorumpirana oseba, taki lopovi so nam gradili zdravstveni sistem, ...prikaži več Dušan Keber, lopov na kvadrat in tem barabam sledi, kdo že, dvoživka, haaalooooo

    • jakec1575 11:56 27.januar 2023.

      Borut je govno od cloveka. korupcija, nesposobnost in kraja.

  • Avatar Leon
    Leon 12:16 27.januar 2023.

    Čudno ,da sestra ni doživela infarkta ko so zamenjali in pokopali napačnega pacienta .

    • Avatar jate
      jate 14:48 27.januar 2023.

      bravo odličen komentar!

    • lojs 15:29 27.januar 2023.

      in ravno ta sestra je odgovorna za zamenjavo pacientov, verjetno so svojci naročili kakšno maščevanje ... zdej je pa dobila svoje

  • Gandi123 12:33 27.januar 2023.

    Ali je ta sestra Grimsova učenka?

  • Kmodri 13:10 27.januar 2023.

    Nasilje ni rešitev za zdravstveno krizo!

  • robi2107 11:19 28.januar 2023.

    Zdaj je malo bolj jasno dogajanje: verjetno je tip hotel k osebnemu, ampak v ZDCE imajo še zdaj na vratih študentko, ki odloča o tem, ali boš šel noter ali ne: "Kdo ste, kje ste, qwa hočte, pejte na urgenco..." ...prikaži več In so ga lepo odjebali. In potem na urgenci spet: "Kdo ste, kje ste, qwa hočte, sej vam nč ni, pejte k svojmu..." In se mu je utrgalo. Komu se ne bi. In potem oni rečejo: "Zdej pa mi hočmo večje plačeee." In potem je čas, da se utrga nam vsem. Dost je tega norčevanja. Pizda, mi to plačamo

    • robi2107 11:27 28.januar 2023.

      P.S. Tud jest sem enkrat, že pred leti, nazijal une na stomatološki. Je imela tamala probleme, pa smo se hoteli naročit. "Ja, vas bomo obvestili..." OK, čakam, grejo dnevi, mine teden, dva, mesec, tamala tuli od bolečin... Pokličem, da čakamo ...prikaži več na datum, kaj je zdaj to: "Ja, zakaj pa niste poklicali?" In potem se mi je utrgalo. Sem klical direkt vodstvo stomatološke, da mi naj v 10 minutah vzamejo otroka noter in da me boli qurac, če majo oni vrste." Takrat bi tudi Boratu jebal mater, tako sem bil

    • robi2107 11:27 28.januar 2023.

      ...razpizden.

  • rd2dmk2 18:00 27.januar 2023.

    za začetek mene zanima tale informacija. bolnik se je najprej prerekal z čistilko! čistilko? človek pride na urgenco, a ni tam nek sprejemni center, kjer te pozdravijo z dobro jutro, pa kako vam lahko pomagamo? a je edina stvar, ki ...prikaži veči jo še srečaš na urgenci čistilka. ne vem kako je v SBC, v naših krajih ne prideš mimo sprejmnega oddelka, ki je varno skrit za debelim steklom. ko pa si med čakalnicami, ja je pa možnost da se po nekem času malo strena. nekomu. dohtarju ne, ker mu gre v rok službe.

  • franc67 12:53 27.januar 2023.

    Še kaj hujšega se bo zgodilo.glede na vse kar se dogaja v zdravstvu in komunajzarski politiki.

    • Avatar NX11
      NX11 13:16 27.januar 2023.

      A pol boš šel s sekiro nad njih, ko te ne bodo prednostno obravnavali, ko jih boš gnjavil s prehladom?

    • Avatar Leon
      Leon 14:32 27.januar 2023.

      franc67....ti razmišljaš podobno kot Tomašič ...https://www.24ur.com/novice/slovenija/poziv-k-orozju-na-strankarski-televiziji.html

    • Avatar NX11
      NX11 17:33 27.januar 2023.

      Leonček, daj se malo skuliraj. Tomašič ni pozival k ničemur, samo oddajo je imel v živo. Ko si se pa ti z ostalimi debilnimi opicami 2 leti drl in pozival k umorom, je pa blo pa vse ok. Bosanka Ašćićeva ...prikaži več ja na nacionalki gostila sonarodnjaka, preprodajalca mamil in trgovca z ljudmi, ki je na tedniku pivedal kako naj nosijo rtv znak, da ne bodo dobili batin....

    • Avatar NX11
      NX11 17:34 27.januar 2023.

      Mislim, a si res tako zelo neumen al kaj? Ali pa si samo totalni drek od človeka?

  • lojs 11:13 27.januar 2023.

    upam , da bo storilec kazensko odgovarjal , naj ga pošeljo v čuzo za vsaj nekaj let ... zgleda da bodo nekateri pretepal še tiste dohtarje kar jih je ostalo

    • franc67 12:55 27.januar 2023.

      So že potrebni tisti, ki so bolani že vejo kaj je prav.

    • Avatar NX11
      NX11 13:15 27.januar 2023.

      Franc, o čem bluziš? Tvoj stavek nima nobenega smisla.

    • Avatar oven
      oven 14:01 27.januar 2023.

      Franc je sicer nujno potreben obravnave, ampak žal ne pride na vrsto v razumnem času.

    • rd2dmk2 18:06 27.januar 2023.

      lojs korenček očitno ne pomaga, da bi se popravili ( torej začeli delat potem, ko so dobili dodatke in povišice ), potem pa na žalost pride tisti drugi del, ki semu reče palica. delat naj začnejo, ne pa da v ...prikaži večv prve bojne vrtse pošiljajo -- čistilke. zdej pa povej lojs, kdo jih bo začel kaznovat ? zdravniška zbornica ? vrana vrani, ne bo šlo! varuh pacientovih pravic. spet vrana, vrani.. ti, ko boš v zadnjih zdihlajih? ne bo šlo ? bolje zdej ko si si zdrav, da jim daš mal predujma.

    • lojs 19:23 27.januar 2023.

      a tudi ti bi sledil takšnemu pristopu?, vse čestitke, tako se dela ja, treba jih je prebutat, da se bodo zapomnili kdo je pacient

    • Avatar NX11
      NX11 19:34 27.januar 2023.

      Rd2, glasen si anonimno na forumu, ko pa greš zdravniku, pa milko zraven neseš, ne? Ko boš šel naslednjič, mu/ji lepo v obraz pivej kar pišeš tukaj, če si tak džek.

    • rd2dmk2 09:16 28.januar 2023.

      nx11, ja sem džek, sem ji že davno povedal svoje. žal sem edini. še domači me gledajo postaran, ko na urgenci popizdim, ko pustijo sorodnika bolnika ležat pol dneva, zraven pa gredo naprej vsi turisti in ostala golazen, ki rine ...prikaži večine v gore in soteske in raftinge in podobne športe pa se razbija, da ne omenjam igralce tenisa,ki dobijo musklfibr in se drenjajo sam zato, ker so menda tako kot Šifrer se zagledal v sestre v belem in plavem, ki so spodaj po Lačnem Franzu, čist brez.

    • rd2dmk2 09:19 28.januar 2023.

      aja nx11 milko ti kar nes dohtarjem, verjetno zarad nje ne prideš nikamor, ko jim ponujaš tisto sranje od čokolade. sicer imaš dobro idejo, bom naslednjič nesel kakšno, mogoče zagiftams tam koga, pa še nič kriv ne bom. men pa ...prikaži več lahko pošlješ, ker sem tak džek, kakšno gorenjkino čokolado, s celimi lešniki in zlatom posuto. a bo šlo, ker se borim za tud tvoje pravice.

    • rd2dmk2 09:24 28.januar 2023.

      lojs naslednjič nes kakšen viski pa not debelo kuverto. če misliš da te bodo kaj lepše gledal. če ne boš imel srečne roke pa izbral ta prav viski, bo verjetno romal v kanto, tako kot tisti, ki sem ga dobil ...prikaži večl od dohtarja po pomoti in notri z debelo kuverto. kako in zakaj te ne briga. samo tolk v poduk, tolk ui ni bila mar da jo je stran dal,ne dabi preveril kaj je not. zato dragi moji, jebe se jim milka, pa viski, mogoče če bo stal bemfel pred garažo. potem se bo morbit , morbit mal sprdnil zate.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.