Slovenija
56266 ogledov

Zaradi heca ga želijo izključiti iz šole, mama se ne da

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 14:41 27.februar 2024.

    Srednješolec mora menda že vedeti, njegova mati pa tudi, da take šale v šolo ne sodijo. Podpiram sankcioniranje takega početja.

  • Facja 16:51 27.februar 2024.

    Zgledi vlečejo. Če jo bo ta odnesel brez kazni, bo kak drugi prinesel nož, tretji bo z njim mahal...šesti pa bo že ubijal. A niste ravno vi komentatorji večkrat rekli, da naj mularija spozna tudi ODGOVORNOST (za svoja dejanja) ne ...prikaži več samo pravice. Torej, naj mulo prevzame odgovornost.

  • Avatar Leon
    Leon 11:53 27.februar 2024.

    V vsakem hecu je nekaj resnice ...

    • Grof 15:46 27.februar 2024.

      Poslanec, atomski fizik, Gregorič za hec sedi v parlamentu in v tem je veliko resnice, človek dela konkurenco klovnu Žnideršiču, oba sta prizadeta ker ju Jure ne povabi na milijonarja, ampak Miroslav je …..

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 12:08 27.februar 2024.

    še en SONČEK, ki ga mama ni imela dovolj rada, da bi mu dala omejitve. NAJ GA IZKLJUČIJO. Mogoče je še pravi čas za lekcijo. A na banko bo šel tudi s repliko pištole in za štos ropal? Sej sem ...prikaži večm se le hecal. E jebiga sine, iz enih stvari se ne heca.

    • McBobo 15:04 27.februar 2024.

      Ti prispevka ali nisi prebral ali ga niti razumel.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 08:46 28.februar 2024.

      sem, vzorec je viden. očitno se 15 ljudi strinja z mano.

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:26 27.februar 2024.

    Po eni strani vztraja da je bil hec, ko ga hoče pa mularija ki smatrajo da je njim grozil nabit, jo je pa strah. Isto kot da bi jaz sosedom grozil, da jih bom pobil, uni bi me pa prijavili ...prikaži več na policijo. In na koncu bi bil jaz ogrožen, in govoril da sem se samo hecal.

  • Friderik1950 12:50 27.februar 2024.

    Preprosto so določene šale prepovedane. Spomnim pa se tudi dogodka izpred mogoče dvajsetih let, ko je neka ženska bila na psihijatriji v Ljubljani spoznana za nenevarno, nekaj dni po prihodu domov, pa je s povštrom zadušila svoja dva otroka. Tako, ...prikaži več da je bolje ena protokolarna pomota, kot morda nekaj sirot.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 14:15 27.februar 2024.

      Res ni več zdrave pameti niti med odraslimi, da ne vidite očitnega..Ja sedaj pa izključi brez razloga takšnega sicer odličnega učenca, da bo postal zafrustriran in maščevalen in bo morda kdaj kasneje, ko ga bo življenje zaradi tega povozilo res ...prikaži večs naredil neumnost...Delajmo iz slabih ljudi dobre in ne obratno..

    • Friderik1950 15:22 27.februar 2024.

      Razlagam pač, da če je čip v glavi okvarjen, se ga s terapijami pač ne da popraviti, To se vidi iz raznih napadov po svetu, ko so bili napadalci že večkrat obravnavani, pa na to razni sociologi, ki mimogrede pri ...prikaži veči nas v družbi trenutno po pameti prevladujejo, niso bili dovolj pozorni.

  • Facja 12:47 27.februar 2024.

    Tudi Kosta je bil odličnjak. Ata ga je vozil na strelišča, mamica mu je rekla "sonček". Super fantek, ki se je samo malo hecal, je ubil 10 ljudi. Tale mama nima pribitih vseh desk na podstrešju. Psihiater naj še dolgo ...prikaži več dela s tem "fantom", ki se je samo "hecal". Seveda pa tak osebek nima kaj delati na šoli. Naj se šola od doma ali pa "insitu" na kakšnem gradbišču za zidarja ali železokrivca.

  • munja 15:06 27.februar 2024.

    Sem mnenja, da se s takimi stvarmi ni za hecat, ker nikoli ne veš, kaj se komu mota po glavi.

  • becar 18:05 27.februar 2024.

    Čudni heci so tole, mi takšnih nismo poznali.

  • Dejan Vehovec 15:08 27.februar 2024.

    No to pa je zdaj en primer, ko je treba dobit dobrega odvetnika ki bo preverjal, če so bili izpolnjeni vsi razlogi za izključitev, če do nje pride. Ne bi bil rad v koži odgovornega če se razsodi, da je ...prikaži več bila izključitev neupravičena, ali pa odgovornega, če učenec v šoli ostane in komu kaj naredi. Histerija ni potrebna, kak pogovor kompetentnega strokovnjaka z učencem in njegovimi starši pa ne bi bil odveč. Dejte no, kaj vse se dela mularija v šolah in okol nje, kle pa na pamet tak cirkus !?!

  • marija47 14:44 27.februar 2024.

    Če je ta učenec nenehno tarča sošolcev in to zaradi nepomembnih zadev, (v resnici zaradi nevoščljivosti in zavisti, ker je dober učenec) v njem sigurno raste bes. Morda bo za njega res najboljše, da spremeni okolje, ker hudobni ljudje se ...prikaži več okoli njega ne bodo nikoli spremenili.

  • Avatar NickMason
    NickMason 12:03 27.februar 2024.

    Vedno so bile grožnje,tudi v mojih časih je bilo tako,razlika je samo v učiteljih,ki več ali manj to sploh niso.Sin je zrastel v odraslo osebo ,šolo vso izdelal prav dobro ,ne zna pa nič ,kaj za vraga sploh učijo ,še ...prikaži veče lastne zgodovine ne poznajo

  • atamama 11:31 27.februar 2024.

    Ne daj se Ines

  • McBobo 15:12 27.februar 2024.

    Fanta so zafrkavali, še sam se je pošalil in to je to. Vi tukaj pa takoj slovenceljsko moraliziranje. Najraje bi ga zvezali, vrgli v samico in izgubili ključ. Pojdite raje malo v naravo, da vidite kako svet še vedno stoji ...prikaži več in kako se narava počasi prebuja.

  • kontrahan 14:20 27.februar 2024.

    ma dejte no ga srat, eni pa res vse veste, ste kao csd. mir dajte da ne zajebete fantu celo življenje.

  • www 15:15 27.februar 2024.

    Putin se tut heca...

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 13:55 27.februar 2024.

    Mater ste kreteni s temi socialnimi šolskimi službami in psihologi vred..Tu je šlo zelo očitno za zafrkancijo, saj vsi indici govorijo temu v prid. Omenjene šolske službe pa seveda na okope, češ poglejte nas, kako delamo, pri nas pazimo, dajte ...prikaži več nas bolje plačat......Ko bo treba prepoznati resnično nevarnost pa bodo spet mimo usekali, banda nesposobna...Sedaj vsi v šolstvu le v službo hodijo, dela pa nihče..Zato pa pograbijo takšne prilike kot bi šlo za ne vem kak terorizem ..

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:22 27.februar 2024.

      žal se ne strinjam, mularija je preveč razpasena. Vse si dovolijo, mislijo da lahko delajo kar hočejo, krivi pa so starši. Če bi se pa komu zgodilo kaj, bi pa spet tulili, kje so bile pristojne službe. Če bi jaz ...prikaži več kaj takega naredil, bi me fotr iz hlač stresel. Pa ne zagovarjam učiteljev, samo teli časi s tole mularijo se nam bodo vrnili kot bumerang.

    • munja 19:45 27.februar 2024.

      Lucky če s svojim komentarjem samo provociraš še nekako razumem, če pa misliš resno, se pa nikakor ne strinjam s teboj.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 05:20 28.februar 2024.

      Seveda MISLIM RESNO...Z izključitvijo se ne reši ničesar, fant bo prišel zafrustriran in zaznamovan na drugo šolo in potem se res lahko zgodi marsikaj..Pod nujno mora ostati na tej šoli, kjer se poznajo in vedo, da je šlo za zafrkancijo..Itak ...prikaži več je ta medijski pomp kontraproduktiven. Fanta bi morali pozvati na interni razgovor in to je to..Sedaj pa so v vsakem primeru spustili voz po klancu navzdol, kreteni "strokovni" in tudi vi, ki nimate nobenega logičnega razmišljanja..

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:08 28.februar 2024.

      luckyss, če so ga pa hotli pretepst, zdaj ga še mama ne upa več pustiti na to šolo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.