Slovenija
57 ogledov

Zaradi napake v sistemu 6100 policistom izplačali previsoke plače

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 15:02 12.november 2016.

    Kaj pa takrat, ko lepo "počivajo", udobno zleknjeni v avtomobilu, parkiranem na ne preveč izpostavljenem mestu???? ZA ISTO PLAČO??? Kolikokrat pa pravzaprav navadni policist pride v svoji delovni dobi v situacijo, ko se strelja? Saj ne boš trdil, da smo na divjem zahodu?

  • Ivo 15:24 12.november 2016.

    Če je komu njegova plača prenizka, naj gre v zasebni sektor delat. Ima vsakdo možnost izbire... Naval na razpise za delovno mesto v policiji je takšen, da še vedno lahko izbirajo...

  • mph 17:29 12.november 2016.

    Na srečo nismo v Ameriki, so pa zelo pogosto izpostavljeni nevarnosti, tako v prometu kot na terenu, če so enkrat, je to dovolj. Kaj zdaj bomo računali v procentih, kolikokrat ga je kdo hotel povozit ali ustrelit?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:13 13.november 2016.

    "To naj bi se zgodilo zato, ker je vzdrževalec sistema MFE-RAC"Dejte pa sposobnga vzdrževalca sistema najet. Aja ne to pa ne ker ni vaš ane?

  • erikkk 20:59 13.november 2016.

    jst pa mislim da je to namerna sistemska napaka

  • Avatar praufo
    praufo 13:26 12.november 2016.

    vse ocene ali sodbe kdo ima premajhno ali previsoko plačo so odveč, sramota je da država ugotovi , da se je pri vse svojih uradnikih zmotila, to je skrajno žalostno in cmeravi fantek naj se zamisli

  • mph 17:27 12.november 2016.

    Zakaj potem dramatiziraš? Svinjarija je bila, ko so si profesorji izplačevali NAMERNO pripravljenost, Mramor in to, tukaj je pač prišlo do napake, ne dvomim.

  • Hi5 21:05 12.november 2016.

    Ne gre se za njihovo delo. Gre se zato, da bi moral biti sleheren policist pošten do delodajalca, saj ga v to zavezuje etika in že ob prvem preplačilu obvestiti kadrovsko, da je nekaj narobe s plačilno listo. Ampak ne. ...prikaži več Lepo tišina in podmuklo naprej, dokler bo pač trajalo. Saj ne more biti drugače, če pa večina policistov zavedno podpre na kogresu vnovično izvolitev Petroviča kot sindikalista, kljub temu, da je s svojimi pajdaši namerno izzval incident v zvezi Koprivnikarja. In če to v večini naši policisti podprejo, potem ti je jasno, za kak profil ljudi gre. Pokvarjene.

  • Avatar praufo
    praufo 15:40 12.november 2016.

    kdo je rekel da sem popoln in da ne delam napak, jaz sem samo eden, kar še ne pomeni da sem sistem, glupane

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.