Svet
232 ogledov

Zaradi nepravilne montaže umrli že trije malčki

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malonaokoli 17:05 22.april 2016.

    uporabljaj glavo, če sestavljaš pohištvo...saj ne morem verjet, a vse vam mora biti narisano, priloženo, obrazloženo, osvetljeno, izračunano, pa pričakujete da je še poceni ? Ejga, ni sramota če pokličeš mojstra ! Prvič boš gledal, drugič boš že vedel kaj je pomembno znat.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 22:51 20.april 2016.

    To okovje, ki ga Ikea prilaga zraven je najslabše možne kvalitete. Šraufi za enkratno uporabo, ki ga uničiš že če malenkost bolj pritisneš. Tisto kar imajo zraven za pritrditev na steno je mogoče za skandinavsko leseno uto, ne pa za naše hiše.

  • Avatar olor
    olor 23:07 20.april 2016.

    sam pufl, nobene kvalitete.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:00 21.april 2016.

    Nevem no.. če bi se res brigal za otroke bi kakšno drugo bolj varno tehnologijo implementiral v vseh teh letih prodaje. Ampak je ne..ker je važn sam dobiček.

  • McClain 07:02 21.april 2016.

    normalnih omar niso nikoli in nikjer pritrjevali na zid, votle omare te blesave Ikeje je pač treba. Še boljš bi jih bilo z malto vzidat...

  • malonaokoli 07:05 21.april 2016.

    na napakah se učimo...tudi mojemu sinu se je omarica v predsobi zvrnila nanj z vsemi predali in čevlji v njej, ker je splezal nanjo...in zapomnil si je za vse življenje, da se po pohištvu ne pleza.

  • zdrej 08:52 21.april 2016.

    Meni so ti vijaki poleg omar ostali, ker ne morem tam vrtat. Tako da v Avstriji zgleda to je zraven. Pa tudi držalo ne bi nekaj v gips stenah. Namesto tega sem raje malo nagnil same omare nazaj.

  • mitjap 12:35 21.april 2016.

    a res rabš najnovejšo tehnologijo če je dovolj da pritrdiš omaro na steno z nekaj vijaki?

  • mitjap 12:36 21.april 2016.

    na srečo je bilo z njem vse v redu..če bi bil mlajši/manjši ni nujno da bi se končalo enako

  • alibaba 17:13 21.april 2016.

    samo pravilni vložki morajo biti,pa drži vsepovsod.Vsak vložek za gips plošče zdrži najmanj 20 kg.Za siporex so spet drugačni in tako naprej.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:23 22.april 2016.

    A res rabiš ko greš na morje uporabljat konjsko vprego če pa lahko uporabiš avto?

  • asmas 21:36 20.april 2016.

    sem mizar in profesionalni monter pohištva.Tale listek s "deli" za motažo je dokaz,da je ikea zrela za visoko tožbo.NIKJER NISO PRILOŽENI ZIDNI VLOŽKI IN USTREZNI VIJAKI.Po navodilu o montaži zmontiraš element.glede pritrditve na zid pa nimaš MATERIJALA.Jaz spodnje kuhinjske elemente ...prikaži več vsekakor pa če soti sami predalniki pritrdim na zid,ker vem,da bo gospodinja takoj po moji končani montaži odprla vse predale ter čistila,takrat pa ti predali,če nisopritrjeni zgrmijo naprej.Kolegu se je to zgodilo pred 7 leti.kuhinja je bila prvi dan uničena.k sreči nikomur nič,ker je ženska odskočila

  • KOJAK 07:38 21.april 2016.

    Kolikor sem jaz bral o teh zadevah v Ameriki vsako leto umre precej otrok zaradi tega ker se nanje zvrne pohištvo, se je pa očitno samo Ikea na to težavo odzvala, pa verjetno samo v Ameriki, predvsem zaradi tožb. Tako ...prikaži več da verjetno te vijake dajejo poleg predalnikov samo v Ameriki.asmas: jaz imam ikeino kuhinjo, zmontiral sem jo sam. Za vse omarice priporočajo da se pritrdijo na kovinsko letev, ki pride pritrjena na steno.

  • smoki 11:15 21.april 2016.

    Cudno, da se tovrstne nesrece dogajajo samo v ZDA in ne v Evropi? Imamo doma sicer 4 nadstropni Ikein predalnik ni prtrjen pa se kr stoji na istem mestu...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.