Slovenija
36886 ogledov

Zaradi objave na Facebooku mu grozijo s tožbo

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Borut_Bavarski 11:17 25.november 2020.

    Mladi namšmrkanci ... Še začeti niso začeli opravljati svojega temeljnega poslanstva, pa že lezejo v ritnio odprtino vladajoči strani, takoj jim po glavah blodijo plače, vsi bi bili zasebniki, ukvarjajo se s politiko, grozijo Potrču ... Pa reve zahrbtne: sami, ...prikaži več izza hrbta snujejo akcijo proti vsem, ki dvomijo v Beovićevo... Zdaj pa jokajo, da je šlo za zasebno korespondenco. Fuj, hinavci zahrbtni razvajeni. Kam gre tole zdravstvo.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 11:37 25.november 2020.

    Mladi zdravniki niste mali bogovi v belih haljah, ampaksamo ljudje, ki ste zaposleni v zdravstvu in mi davkoplačevalci vas plačujemo. Niste nadljudje, ampak iz kosti in mesa, kot vsi mi...

  • vojnik 12:19 25.november 2020.

    Ce ze kdo zganja nasilje ste to vi nad Potrcem. Raje naredite kaj konstruktivnega in mu dovolj strokovno odgovorite na zastavljena vprasanja, namesto blatenja in raznih stranpoti. Cisto pravilno, da objavi dokaz od koga so ideje za unicenje njegove FB ...prikaži več strani. Sram naj te bo, zdaj vsi vemo kdo si in kaksnih podlosti se posluzujete.

  • Avatar Leon
    Leon 09:59 25.november 2020.

    In kaj ti Mladi zdravniki počenejo kadar ne Twitajo in sedijo pred ekrani ? Imajo odlične učitelje v Janši in Pahorju .

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 12:58 25.november 2020.

    Mladi zdravniki brez imena in priimka proti Marku Potrču z imenom in priimkom, ki zagovarja svoje stališče z njihovimi številkami, na katere nimajo odgovora. A vas ni sram ?

  • Pikolo 13:04 25.november 2020.

    Covid paničarji in posraneti, zamenjajte si pleničke ker vam že mimo teče dol po stegnih

  • Skipi 15:42 25.november 2020.

    Ne bi vedel če ne bi objavili sem šel pogledat. Če je tukaj koga sram je lahko to samo to zdravnico da se spušča na tako nizek nivo. In tega se ne da več zbrisat. Ko je enkrat na internetu ...prikaži več ima sedaj verjetno že stotine ljudi spravljeno. Za naslednjič

  • kr_en0 17:18 25.november 2020.

    Eni so res totalni kreteni pravi kriminalci bodo pisali zakone in nas ropali desetletja... naredi neumnost pa je sevedno vse ok in je lahko na prostosti mislim da bi morali kmalu res kmalu zamenjati ta stari nesposobni zlajdrani sistem ki ...prikaži več ga vodijo zelo zelo zelo pohlepni hudozelni zlobni ljudje jim pobrat jih primerno kaznovati za vsako kazen svojo bi moral vsak politik od služit od a do ž... Vi ki pa pametuj Ete kak je Potrč grozn v bistvu na vas ovce zaslepljen leti

  • si_rob 19:53 25.november 2020.

    Pa dobro, kaj ste se vsi nabili na Potrča? Samo navaja statistične podatke, ki jih dobi od pristojnih. Pove svoje mnenje, nikogar ne žali, v nasprotju z nasprotno stranjo. In na koncu, kaj koga briga, kje je Potrč. Ali je ...prikaži več v Sloveniji ali v pm.

  • Ender3 14:47 25.november 2020.

    Ne vem, zakaj toliko polemike o Potrču, tip ima vso pravico govoriti, kaj misli, od nas pa je odvisno, ali se bomo na to odzivali. Mene osebno, četudi sem bil del stroke, to nikakor ne prisiljuje, da bi se z ...prikaži več njim strinjal. Pluralizem naj velja tudi za stroko, sicer tudi napredka ne bo.

  • ataben 08:21 26.november 2020.

    www︎.︎MeroLine︆.︆com - oddličen projekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • jakec1575 00:00 26.november 2020.

    Marko Potrč se mi zdi papak. Pač ego mu ne da, da bi zaključil brez zadnje besede. Mislim tudi, da nima prav. Ampak da se človeku jemlje kruh, se mi zdi pa čisti fašizem in nedopustno dejanje. Danes Marko, jutri ...prikaži več ti, če ne boš priden in kimal vsemu kar reče furer.

  • bebo2 18:16 25.november 2020.

    Edino pravilno! Zadnji čas da kazensko odgovarja za vse bedarije!

  • stromar 10:19 25.november 2020.

    zakaj bi ga tožili, saj je v no go območju na Švedskem, kjer je med enakimi sebi

    • Pikolo 10:55 25.november 2020.

      Mu malo zavidaš, kajne štromarček? Ja nič, Masko na gofljačo in na guzačo, pa boš preživel.

    • Avatar ovca
      ovca 12:06 25.november 2020.

      Pikolo, ma ne na guzačo, kako jo bo pa jajotu nastavljal?

    • stromar 13:24 25.november 2020.

      s politiko se ne ukvarjam, ne vem če bi bilo kaj veliko razlike, če bi bil kdo drug na oblasti. Razen potrček, potem bi imeli namesto par tisoč mrtvih par desettišoč mrtvih. Osebno poznam veliko zdomcev in tujcev, ki vsi ...prikaži več pravijo da se nam ne sanja kaj imamo slovenci in se vsi ob prvi možnosti vračajo oz selijo v SLO. Samo oni nič ne vedo, ker niso potrčki. Vsi ki nimate spoštovanja do lastne domovine ali če ste tujci, do države v kateri živite, čim prej spokajte v obljubljene dežele

    • Avatar right
      right 16:07 25.november 2020.

      bolš da ne ker mu bo panele skurilo

  • Žurnalček 10:21 25.november 2020.

    Vsak ki deluje proti odločitve zdravstvenih oblasti Države , fizično ali pisno , bi moral biti kazensko odgovoren , zlasti za pisanje v javnih medijih , kajti gre enostavno za protidržavno delovanje ! Isti prekršek , kot med vojno , ...prikaži več, ko ne zatemniš svojega okna , pred letalskimi napadi . To bi morala policija preganjati po službeni dolžnosti !

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 10:39 25.november 2020.

      Ranocelniki so pokvarjenci,največji med njimi pa mladi ranocelniki,ker jim gre samo za ojrote in status na lestvici čaščenja te golazni!

    • Pikolo 10:53 25.november 2020.

      IDIOT!

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 13:01 25.november 2020.

      Idijot.

    • Tomaz_321 06:17 26.november 2020.

      Aha, torej, če meni reče zdravnik, da ne bom preživel, jaz pa rečem, da BOM preživel in potem DEJANSKO naredim še več po kaki možganski kapi, ga lahko potem tožim tega zdravnika???

    • Žurnalček 10:42 28.november 2020.

      Kako zbereš kretenoide na kup ? Napišeš nekaj kar ne razumejo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.