Slovenija
304 ogledov

Zaradi Požarja se opravičujejo ameriški mediji

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cogocogo 11:52 17.september 2016.

    seveda ne ves ker nisi videl se nobene gole razen na slikicah ,,kar tolazi se z desanko sakic ,,ce bi imel zensko ne bi tule take sral ,,bi te tvoja takoj prebutala ker si tako beden

  • mirror 13:12 17.september 2016.

    Melanija Trump ni enak primer kakor predsednik SDS Janez Janša, po katerem lahko pri nas nekaznovano pljuje vsaj pisun, ki ima pet minut časa. Zaradi nedokazanih podkupnin bo finsko podjetje Patria tožilo YLE, ki je zadevo spravilo v medije.

  • malonaokoli 14:26 17.september 2016.

    upam da ima Pozar tudi kakšno bolj oprijemljivo pričo...me skrbi da nima toliko denarja, da bi plačal za resnico. Tiste pupe, ki so prodajale slike svojih golih teles jaz nič ne verjamem...ker njihov cilj je jasen ! Melanija je toliko ...prikaži več diplomiran arhitekt kot dekle na poziv.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:17 18.september 2016.

    Spomnim se časov, ko je bila Melanija še pocestnica na Titovi v Ljubljani in ga je cuzala za 25 nemških mark.

  • cogocogo 19:58 16.september 2016.

    kaj ces slovenska skodozeljnost ,fovsarija ,privoscljivost ne pozna meja morale ,te pokvarjence bi morali vsaj odreti za vse kar imajo ,,res le kaj je tem pokvarjencem ,,naj pisejo o njihovih babah ko pa so sigurno komu spremljevalke ker so sami ...prikaži veči taki bedni zboljenci ,le katzera zenska bi sla z omerzo ali pozarjem ,,mora biti res taka za denar ,,normalna teh bednikov se pogledala ne bi ,,ze izgled pove da je omerza slutzavec in pravi gnoj,,enako pozar ,,slziti na racun drugih je bedno in zavrzeno kar tema pokvarjencema izredno ugaja ,,poserjem se na take bednike ,,pisita o vajinih babah ce ju premoreta ,,ali bi se moral kdo ki ju pozna po drugi plati ,,ze vajin laznivi skodozeljni zapis pove da sta velika rogonosca ,,in zato je vajin odziv tak kot je ,,potene zenskice ogradite se od takih bednih sluzavcev ,,

  • cogocogo 20:05 16.september 2016.

    boris kaj pa je tvoja baba ce jo imas ,,da zivi z takim izmeckom drugega ne more biti ,,ne sodi po scojih izkusnjah ,,taki bedniki se prostitutke ne zasluzite ,,se mi zdi da si ga sam zlajfas ali se onegavis ...prikaži večs z kakim strickom ,,pa vprasaj mamo ce jo imas kdo ji je naredil tak gnoj kot si ti ,,

  • izRODEk 12:32 16.september 2016.

    Omerzu in Požar ter avtobiografija......nije žvaka za seljaka!Sta verjetno mislila, da lahko lažeta in si izmišljata ter objavljata neresnice povsod po svetu, kot to počnega v SLO. :)

  • TUTMOZIS 14:56 16.september 2016.

    Upam da bo Požar enkrat požel sadove svojega nakladanja in laganja ter plačal.....

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 06:43 17.september 2016.

    Me prav zanima, kdo zdaj Trumpu poriva babo? Trump je že dalj časa impotenten, viagre pa si ne upa jemati, ker bi ga lahko fršlok. Trumpovka se najbrž poriva s kakšnim Mehičanom z debelim qrcem, zato pa je tastar Trump ...prikaži večp tako jezen na Mehičane, da bi jih kar izselil!

  • cogocogo 20:01 16.september 2016.

    kakorkoli je ze si ti zelo beden osebek vsakega ki bi zastopal melanijo bi tvoja skodozeljnost popljuvala ,,re se mi gabite izmecki ki vtikate rilce v zadeve ki se vas prav nic ne tikajo ,,raje poskrbi za svojo babo in ...prikaži več naj te druge ne brigajo ,,sicer pa si reva z takim izmeckom kot si ti sigurno zeli kaj boljsega ,,

  • fritolin 20:43 16.september 2016.

    Zelo zanimiv tale Pozar, predvsem podjeten in izredno inteligenten in premeten osebek.....Obstaja spisek nedotakljivih, cena je 30-50 keur letno. Tako enostavno je to.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.