Slovenija
40 ogledov

Zaradi Resnice o Patrii Janši 21 tisočakov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 12:47 13.december 2011.

    No, kmalu se bo lepo izvedelo da je bila vse ena predvolilna izmišljotinata levih, katere namen je bil onemogočiti Janšo da dobi še en mandat!

  • Dongjang 12:54 13.december 2011.

    Nije jasno što je pjiesnik htio da kaže

  • janban 12:56 13.december 2011.

    žurnalček da nis ti patuljak z murgelj mogoče???

  • Mkovac22 13:25 13.december 2011.

    Žurnalček preimenuj se že, ker kvariš ime časopisu. Sicer pa si verjetno sedaj zelo žalosten, a ne?

  • Tomislava Ule 13:28 13.december 2011.

    Hja, Janša obtožuje slovensko sodstvo, a očitno ne delajo slabo zanj. Vsi drugi čakajo, da pridejo na sodišču na vrsto, a JJ je takoj. Čudno, a ne? Res je malce čudno, da vse tožbe dobi JJ, kar pa po mojem ...prikaži več mnenju ni vse realno. Mislim, da se njega vsi bojijo.

  • literca 13:34 13.december 2011.

    Tomislav Ule..si mogoče pomislo da so krivo in namerno povzročili govorice in škodo Janši? Če mu niso mogli nič dokazat, je 21. 000 eur premalo zato kaj vse sop mu z neresnicami storili...če še v Sloveniji pade tožba , kar ...prikaži več očitno bo, glede na razplet na finskem pol pa smo ga na.jebali mi davkoplačevalci...si zamisliš da tebe obdolžijo za nekaj kar nnisi kriv pa sploh ne veš nič o tem?

  • jureh 14:40 13.december 2011.

    Se pozna malo napredka glede slovnice, ampak, kaj si pravzaprav hotel povedati? Daj, analiziraj malo ta tvoj tekst prosim. V pravno strokovnem smislu, če je le mogoče.

  • 1111 14:49 13.december 2011.

    25 let se vleče po sodiščih...bogi Ivan...nedolžno dete...če bi imel kaj pameti, bi se že zdavnaj odmaknu...

  • mirko 14:05 13.december 2011.

    Zakaj našo komunistično sodstvo zavlačuje primer sojenja o patriji proti Janši, ČEPRAV SE JIM KAR SLINE CEDIJO, DA BI GA OBSODILI (ker je naše sodstvo popolnoma pod vplivom bivše komunistične sodrge) ?!!! Zato ker se bojijo blamaže v primeru, ...prikaži več da bo Janša v Avstriji in na Finskem sodišču spoznan za NEDOLŽNEGA !!!

  • Žurnalček 12:52 13.december 2011.

    Slovensko sodišče je sodilo izključno na podlagi zakona o dobrem imenu in ne ali je članek resničen, tko da se SDS nimate kaj veseliti. Ko bo pa obsodba padla v Avstriji, bo padla pa tudi ta o dobrem imenu. Popravek ...prikaži več jim je treba objaviti samo v SLO časopisju. Da , ker slo sodišče nima pravice , to diktirati časopisom v tujini! No jaz sem tudi prepričan da JJ ni dobil podkupnine, ampak mi je vse bolj sumljiv tista baraba Mayer !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.