Avto
433 ogledov

Zaradi te fotografije Kuštrin ne bo dobil globe

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:42 25.september 2015.

    Drugič lepo slikaš potem pa najdš enga invalida da se pisno pritoži. Čas je da iztrebimo to samovšečno drhal ki nima sočutja do sočloveka.

  • kapibara 07:53 25.september 2015.

    Torej naj invalid, poda prijavo o kaznivem dejanju..

  • Janez_53 08:58 25.september 2015.

    Potem pa naj policisti večkrat pogledajo na parkirišče pred ptujskim Hoferjem, kjer brezvestneži redno zasedajo parkirna mesta za invalide, ki so najbližji vhodu v trgovino!

  • tecumseh_1975 09:39 25.september 2015.

    res ste carji. iz mojega včerajšnega komentarja ste naredili nov članek. !!

  • Aleš Jordan 09:57 25.september 2015.

    Njegov odgovor je le dokaz velike arogance, ki sporoča: " Pa kaj, če sem parkiral. Bom pač kazen plačal. Parkiral pa bom še vedno " . In nič drugega....

  • samo.jst 10:24 25.september 2015.

    Ah, če imaš za AMG, so načeloma kazni kaplja v morje... tistih par deset ali sto evrov, je zgolj malenkost.

  • KOJAK 11:01 25.september 2015.

    Kuštrin je pač mentalni invalid in tudi za take moramo imeti razumevanje.

  • blueone 18:40 25.september 2015.

    glede na njegovo finančno stanje bi lahko kaj dobrodelno primaknil pomoči potrebnim...

  • kapibara 07:06 26.september 2015.

    Žalostno, mi do drugih problematičnih "JA"... ona za nas pa "NE"... :-(

  • start 11:02 25.september 2015.

    @Janez_53, Hofer je od Hoferja, torej privat parkirišče, ne vem, če policija lahko urigira na privatSicer pa bolj kot Hofer, je kritična Qlandia na Ptuju. Parkirišče je ogromno in dovolj veliko, da sprejme še ne vem kako gužvo ...prikaži več ljudi, a seveda jim je pretežko prehodit kak meter več in parkirajo na mestih za invalide in ne samo to, še na prehode za pešce parkirajo, samo, da so prvi pri vhodu v trgovski center.O trgovskem centru Qcenter pa ne rabim izgubljat besed. Ko je dež, se ljudje z avtom zapeljejo prav do vrat pod nadstrešek. Nekateri to storijo, da nakup spravijo v avto, da se ne zmoči, nekateri pa pripeljejo svoje boljše polovice, da same opravijo z nakupom, sami pa počakajo v avtu. Ne bi hotel biti kakorkoli nestrpen, ampak takih primerov parkiranja pred Qcentrom sem videl že dosti in vedno je bil to primer starejših ljudi, nikoli mladih.

  • abfall 11:03 25.september 2015.

    Zadnjič sem na to temo prebral dober vic.Se dva pogovarjata."Veš, da je zadnjič nekdo parkiral na mestu za invalide, čeprav sam ni bil invalid.""In kaj si ti naredil?""Poštenega človeka iz njega. Sedaj bo lahko brez ...prikaži več slabe vesti parkiral na mestih za invalide." :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.