Slovenija
123904 ogledov

Zaradi tega prehranskega dopolnila umrla dva otroka

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 14:21 11.avgust 2022.

    Ta novinar je pa prav butast.

  • Avatar luckyss
    luckyss 18:04 11.avgust 2022.

    Pa ste vi normalni, da objavite tak članek kot da bi ga veter s smetišča prinesel... Dajte vsaj prebrat kar vam Google prevede, kreteni...

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:25 12.avgust 2022.

    Beden tekst. Beseda "malatonin" se pojavi v tekstu šele kor 380-ta beseda v članku. Pred tem sploh ne veš, o čem bereš. Navajanje nekih tujih agencij je popolnoma brezveze, ker noben ne ve, za kaj gre, kakšen vpliv imajo in ...prikaži več koliko so relevantne. Skropucalo. Edina pametna stvar v članku je povezava na med.over.net, tam je vse lepo, normalno in koncizno povedano.

  • papak 22:21 11.avgust 2022.

    V lajfu ne smeš goljufat. Raje vzemi kako naravno substanco, ki bo povečala proizvodnjo melatonina ali pa jej hrano ki že ima melatonin v sebi, ne pa fake melatonin žret. Ugasni modre luči, zmanjšaš svetlost na monitorju zvečer, ne bulji ...prikaži več v monitor v postelji.

  • vanc7 20:40 11.avgust 2022.

    Pharma mafija ima izredno močan marketing! Ljudi znajo prepričat, da nekaj nujno potrebujejo in to jim po navadi v reklami pripoveduje "zdravnik". Ljudje pač mislijo, da če zdravnik to reče, potem bo pa že držalo... Človeška naivnost ne pozna meja. ...prikaži več Če samo pomislim na cepljenje, ki je rešilo najmanj 20 mio ljudi! Ovce!

  • Pierre 17:01 11.avgust 2022.

    Kdo daje prehranske dodatke otroku kar tako ???? Blagor ubogim na duhu....

    • papak 22:18 11.avgust 2022.

      Veliko jih je mnenja, da če bi bilo to škodljivo mi tega ne bi prodajali. Pa saj je naravno, melatonin proizvaja telo naravno... kaj mi pa bo. Ja itak hormon narejen umetno v laboratoriju to je to daj mi vse, ...prikaži več še otroku bom dala. Dajte kar cepivo narest da ne bom rabla vsak večer jemat.

  • bobubob 10:17 12.avgust 2022.

    A cepil se je pa lahko prav vsak, brez predhodnega vpogleda 'zdravnika' v njegovo 'zdravstveno zgodovino'?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.