Magazin /magazin/vip
17720 ogledov

Zaradi zlobnih govoric le razkrila, kako sta pokopala malega Vilijema Julijana

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 14:41 22.julij 2019.

    Ne štekam zakaj jima je treba to vse skupaj razlagat javnosti?

    • moder 16:21 22.julij 2019.

      Ker bi rada kaj spremenila v tej vukoj...

    • blayo 18:22 22.julij 2019.

      A s tem ko obelodanita kje sta raztresla pepel bosta kaj spremenila?

    • blayo 18:27 22.julij 2019.

      Drugače pa moder, a si ti že živel kje drugje kot v tej vukojebini? Kje bolj severozahodno? Povsod je vse odvisno od tega koliko zavarovanja plačuješ, še posebej ko je vprašanje paliative.

    • asmas1965 19:31 22.julij 2019.

      blayo tudi meni ni všeč to njihovo" razkazovanje bolečine"...pred leti sem v enem letu izgubil mamo,brata in sestro pa nisem nikjer "delil" svoje bolečine. Mojemu vnuku so ob rojstvu postavili podobno diagnozo.K sreči so se zmotili in je sedaj zdrav ...prikaži več 7 letnik.No in koga naj sedaj za vrat ker so mi uničili 6 mesecev preden je iz švice prišel negativen izvid.Na toliko rojstev pač toliko otrok umre...Bolečina je neizmerna vendar naj jo vsak obdrži za sebe ne pa da joka po fejstbuku.Žal

    • blayo 19:39 22.julij 2019.

      To da objaviš kje si raztresel pepel nima nobene zveze z bolečino ampak samo s publiciteto!

    • moder 14:57 23.julij 2019.

      Ne rabiš živet drugje, da vidiš, da nikjer ne delajo za ljudi, ampak za denar... Eni se pač prodajo za malo več, drugi za malo manj. Lahko pa si zatiskamo še naprej oči in govorimo kako zdravstvo, farmacija in uradniki ...prikaži več delajo za nas navadne ljudi...

    • blayo 19:27 23.julij 2019.

      Ti ljudje niso nič drugačni kot ti ali jaz...

    • moder 13:54 24.julij 2019.

      Glede na to da me ne poznaš, se nebi mogel bolj ne strinjat :)

  • marsal 19:43 22.julij 2019.

    če kadiš marihuano , moraš računati tudi na genske poškodbe svojih potomcev ! Ja, ja si se zdravil z njo !

  • renata90 20:30 22.julij 2019.

    Nobody gives a fuck.

  • Avatar Dimlietta
    Dimlietta 01:05 23.julij 2019.

    Ali veš, kje najti žensko za eno noč? Pridite v >>> www.Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.