Slovenija
187 ogledov

Zastopnik odgovarja: pralne kroglice znižajo porabo detergenta

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gigii 17:21 04.januar 2012.

    kak lažejo, samo da nebi dobiček od pralnih praškov se zmajnšal..marš banda

  • 11:07 05.januar 2012.

    Potpuna besmislica!Moj prijatelj upotrebljava indijske oraščiće i vrlo je zadovoljan.Ja od njih pravim sapun za ruke i kosu.Jasno, treba malo više napraviti jer nemaju takvu razornu moć poput otrova u mirisnim pakovanjima.Rublje ...prikaži več perem kuglicama, a kao pomoć služe mi magneti koji zajednički odlično djeluju.Jasno, ako se ne radi o mrljama koje prije pranja treba posebno tretirati.No takvih nema jer ja nisam razmaženo derište koje se lako upralja od glave do pete.Uz kuglice može se dodati malo octa i onda je učinak izvanredan.Naime, kuglice dižu pH vode, što uz pomoć štetne kemije postižu i skupi deterženti, a viši pH ubijabakterije.Testovi u Hong Kongu pokazali su da kuglice bolje peru šareno rublje, a da je deterdžent djelotvorniji pri bijelomu rublju.No ta prednost nestane ako se u vodu dodaju ocat i magneti za njezino omekškavanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.