Slovenija /slovenija/crna-kronika
190 ogledov

Zastrupitev na delavnici industrijske konoplje

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 20:30 21.junij 2015.

    Članek nima ne repa ne glave in je po mojem samo uvod v neko naročeno gonjo proti kanabisu. Poglejmo kaj piše : "Med preizkušanimi izdelki so bili konopljiino olje, moka, enolončnica, piškotki in čaj. Po zaužitju izdelkov je ...prikaži več nekaterim postalo slabo, padli so tudi v trans, nekateri so bruhali in se slabo počutili."Konopljino olje konzumiram tudi sam, legalno se ga kupi, iz moke sem že jedel kruh, za enolončnico ne vem za kakšno gre, piškotki (hmmm... iz česa), čaj iz listov konoplje sem tudi že skuhal. Povem vam ,da še živim, nikoli mi ni bilo slabo zaradi teh produktov, nikoli nisem padel v trans. Hej ! Kdo se tukaj heca ?

  • STF 11:06 21.junij 2015.

    Zastrupitev = strokovni izraz za "zadeti ko mambe" :)

  • 4krogci 19:09 21.junij 2015.

    tolk o tem kako je zdrava ja hahahahah

  • Janez_53 19:30 21.junij 2015.

    Za tistega, ki ne loči solate od krompirja, je res vse enako.

  • alojzr 18:27 21.junij 2015.

    Čakaj malo, a se ti zafrkavajo?Industrijska, medicinska, navadna, ne vem kakšna še konoplja - trava je trava!Vse je to ena in ista - marihuana!

  • Igor Đukanović 20:02 21.junij 2015.

    A ni vino v Sloveniji obdavčeno kot hrana? Hrana???

  • Avatar praufo
    praufo 21:05 21.junij 2015.

    Ja tile skoraj penzionisti bi lahko požrli litre vina, pa ne bi okol padl, piškotki z veliko dozo hašiša so bli pa za njih pač nekaj novega. Ko se bodo spominjali gasilcev in kako so bli fajn "zadeti", se bodo ...prikaži več sami sebi smejali in začeli se šami pečt take dobre piškotke in ne bo jih ne bo za ustavit. Kdo bi si mislil, požlampaš litre vina, potem pa enločnica pa nekaj piškotov, pa ... Gasilci te rešujejo ...

  • nizakej 22:35 21.junij 2015.

    Lojz, ni isto.

  • Nika Zupan 23:11 21.junij 2015.

    https://antsavings.wordpress.com/

  • mph 11:35 21.junij 2015.

    Čisto možno, ali pa kakšna primes, morda večja koncentracija. V življenju nisem bil ne pijan ne zadet (morda posledica dodaten odpr na račun pijandur v sorodstvu) ... jih pa poznam kar nekaj, tudi dva z multiplo, ki jim omogoča živeti ...prikaži več bistveno bolj normalno kot s katerimikoli zdravili. In je ogromno stvar doze menda, po par tednih ostane pozitiven efekt, pa nobene "zadetosti".

  • Avatar praufo
    praufo 20:40 21.junij 2015.

    Ja, na RTV je video zapis in komentarji, očitno je šlo za piškotke z vsebnostjo hašiša. Nekdo jih je prinesel in delil. Za to je šlo. Spet za zlorabo uporabne rastline, samo za to, da si pač zadet. Cilj je ...prikaži več bil biti zadet. Očitno so bili zadeti tisti, ki niso navajeni biti zadeti. Potem pa strah in panika. Celo gasilci niso počivali, ne morš verjet. Ha, ha, ha ... Kako naiven folk, ki pade na žleht posameznike.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.