Vizita za živali
5533 ogledov

Zato ljudje nismo kosmati

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 19:47 22.julij 2018.

    Teli dve teoriji sta malo čudni in se izključujeta med seboj: Da bi preprečili pregrevanje smo "kao" začeli hoditi pokonci ( in s tem še bolj izpostavili mogžane...??). Po drugi strani pa smo "kao" izgubili dlako zaradi zmanjšanja pregrevanja? KAJ? ...prikaži več? Živali imajo dlako ravno zato, da se ne pregrevajo! Izpostavljena koža predstavlja povečan sprejem toplote preko kože! A ne bi končno dojeli, da mi nismo bivše opice? Namreč, če bi bili... zakaj smo mi že davno ljudje, opice pa še vedno opice?????

    • Lovebites 20:23 22.julij 2018.

      Ej,snezinko,only on zurnal😉

    • satir 09:05 24.julij 2018.

      Hej snežinko no.... ljudje smo ena od ravojnih vej skupnega prednika, opice so na slepem tiru, pa snežinkoti tudi, pa ne zameri, samo ne komentiraj brez znanja ...plizz.

  • Rafaeluss 09:31 28.julij 2018.

    Se pravi jaz sem ostal še na nivoju opice ker sem kosmat ko vrag. Je pa tudi prednost, ta ene majo rade poraščene in niso vse za one z dojenčkovo kožo. Moj telefon. 0123456789, kličejo pa naj poberite, dva kosmata ...prikaži več ne greš SKUPAJ. ☺☺☺

  • ludvik46 06:32 23.julij 2018.

    Bjezte,ljudi ovo sve ludo

  • ludvik46 06:38 23.julij 2018.

    Kaj je bilo prej; kokos al jajc

  • satir 09:02 24.julij 2018.

    no jaz pa čakam samo še moderen komentar, kao da nas je take bog naredil... saj piše biblija: nage, gole, po svoji podobi, pa pametne itak.... kakšne opice prosim.... pa da je zemlja okrogla...

  • MEGUSTA 20:23 22.julij 2018.

    Dragi g. Snezinko, podarjamo vam nagrado za dalec najneumnejsega Slovenca na internetu vseh casov. Izreden dosezek brez primere. Resnicno navdihujoce. Da pa vas ne pustimo samo jeznega in se naprej zaverovanega v lastno zablodo, v razmislek tole: ce Americani izhajajo ...prikaži več iz Evropejcev (imajo skupne prednike, analogno cloveku in drugim primatom), zakaj so potem Americani ze davno Americani, Evropejci pa se vedno Evropejci?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.