Šport /sport/zimski-sporti
717 ogledov

Zato se rekordi rušijo v Vikersundu

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:43 22.marec 2017.

    Ne klamfaj! Planica je že imela rekord in ga še bo! Navkljub takšnim "teoretikom zarot" kot si ti!

  • Harrison 06:45 22.marec 2017.

    Rdeča luč za NorvežaneBitenc se spominja tudi leta 1935, ko je v Planici že dišalo po skoku, dolgem sto metrov ali več. "Takrat je v Planico znova pripotovala močna norveška ekipa. Sicer brez bratov Ruud, a z odličnim Reidarjem ...prikaži več Andersenom, ki je že na treningu skočil 99 metrov. Vsi so pričakovali, da bo v nedeljo padel svetovni rekord," se spominja sogovornik. "A ker si Mednarodna smučarska zveza (FIS) in norveška zveza tega nista želeli, saj bi to Planico preveč proslavilo, so Norvežanom prepovedali nastop."Bitenc se še danes spominja, kako so skakalci jokali, ko so spremljali tekmo, na kateri sami niso smeli nastopiti.

  • Harrison 05:52 22.marec 2017.

    Nemci in še kdo nikoli ne bodo dovolili, da se v Planici skoči rekord. Smo preveč južno ...

  • Janez_53 09:49 22.marec 2017.

    Preveril sem: Planica je v svoji zgodovini imela TRIINŠTIRIDESET svetovnih rekordov! Zadnji je bil leta 2005 in sicer 239 metrov.

  • Harrison 19:48 22.marec 2017.

    Še enkrat preber kaj sem napisal. Pa še malo višje, kaj so pisali drugi kaj je bilo leta 36. Nisem pisal, da ni bilo rekorda in tudi ne, da ga ne bo. Pisal sem o težnjah severnjakov in ostalih pomembnežev. ...prikaži več. O zarotah in klamfaštvu, kot me obtožuješ ne bom razpravljal, ker pišeš kar nekaj, niti sam ne veš kaj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.