Slovenija
7243 ogledov

Zavarovanje za mlade voznike. Ta luknja v ločeni polici vas lahko drago stane.

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 07:56 02.avgust 2016.

    sami nategi zavarovalnic, agenta ki na to ni opozoril ga pa pokličem domov pa razmontiram, da si bo zapomnu kaj pomen kasko zavarovanje še proti tepežu!

  • gogi3 07:59 02.avgust 2016.

    Zavarovalnice so takoj za bankami največje zlo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:58 02.avgust 2016.

    In dokler bodo taki ljudje na položajih; ne sam na državnih položajih ampak tud v gospodarstvu...do takrat bo Slovenija kljub vsemu trudu ki se ga kr naprej vlaga priklenjena na tleh.

  • Harrison 07:19 03.avgust 2016.

    Spet nakladaš. Kako bo zav. terjala oz. refundirala od kreditojemalca, če je ta umrl. Kar bluzite nekaj. Tako imenovano Rizično zavarovanje ravno to predvideva, da se kredit poplača v primeru smrti. In brez refundiranja zapuščinskih naslednikov. Tisti zgoraj v komentarju ...prikaži več celo omenja, da bi kar od umrlega izterjali. Bolano res !

  • patron 08:04 02.avgust 2016.

    agenti itak delajo, da nategnejo zavarovance in ščitijo firmo....jasno, ko beli dan....preverljivo in dokazljivo.....

  • Avatar čavez
    čavez 08:16 02.avgust 2016.

    V Sloveniji je vse tudi ustava napisana kako pokrasti državljane.

  • JT_Thomas 08:57 02.avgust 2016.

    Sem razumel, kaj je napisano v članku, ampak zavarovalnice tega ne bi mogle ŠE BOLJ KOMPLICIRANO NAREDIT. Na koncu te pa tako odrejo!

  • Avatar Leon
    Leon 13:23 02.avgust 2016.

    V Sloveniji vlada kradokracija katere temelji so zakoličili pravni hegemoni !

  • dragec 14:44 02.avgust 2016.

    SLO zavarovalnice so poleg bank največji lopovnuk

  • allstarr111 15:02 02.avgust 2016.

    Ja edina napaka je ker moraš TI plačat tako zavarovanje iz lastne sklede, banka ki pa dobro zasluži že s kreditom pa ne da niti pare, razloženo pa neamalokrat neukim ljudem da je to zavarovanje v primeru da se ne ...prikaži več plačuje obrokov, kar je dejansko tudi res, le da ne velja ZATE ampak za BANKO LOL to pa nekako pozabijo omenit :)

  • Harrison 07:13 03.avgust 2016.

    To samo tebe tako nategujejo. Le komu to ni jasno o tem zemljišču, ki ga omenjaš. Verjetno se le tebe lahko tako nategne. In lupetaj z nekimi procenti, ker pojma nimaš, kaj govoriš! Misliš, da so vsi tako naivni, kot ...prikaži več ti. Če bi to zastopnik meni prodajal, bi ga vprašal po zdravju.

  • Abdul Azees 20:54 07.december 2016.

    kontakt za zagotovitev & nezavarovane posojilo.sposoditi posojilo znesek iz 3.000€ - 5000,000€.izbrati iz 1let za 20let kot posojilo trajanje.azeesabdul480@gmail.com

  • allstarr111 11:30 02.avgust 2016.

    Banke in zavarovalnice, to je v bistvu ista kasta, delajo z roko v roki. Zadnjič ujel pogovor dveh gospodov ki bentita da za koji k pa banka za vsak kredit hoče met da se plača zavarovanje, noben od njih ni ...prikaži več vedel čemu sploh služi to zavarovanje :) Jest vem, temu da če vzameš še tolk kredita nikol ne boš dobil ven celega zneska, vedno se nekam par jurjev prime :) al gre za stroške ali kr odbijejo prvi obrok, ali za zavarovanje pazi to lahko košta tik tak nekaj 100 pa do nekaj tisoč evrov, a za to ne dobiš AMA popolnoma nič, razen zavarovalnica poda (če prav razumem tudi jaz) svoje mnenje če bo kredit plačan. Tako da naše tajkunske kredite bi mogle vrnit zavarovalnice, aja pa oni so isti lopovi, in oboji skuap so v bistvu bankomat za naše leve politike.

  • Marko Josipovic 09:23 02.avgust 2016.

    Ravno včeraj sem bral primer, kako so nekoga oškodovali pri Triglavu. Ženski se je nekdo na parkingu z avtom zaletel v njen motor, ki je padel na tla. Počena plastika in praske pa tudi barva od avta se vidi na ...prikaži več motorju. Povzročitelj je priznal. Zavarovalnica je pa zahtevek zavrnila, ker naj ne bi bilo dokazov. WTF? Baje se je potem še njihov direktor arogantno ženski smejal v faco, ker je hotela odgovore. Pa se ti pejt pol...

  • JT_Thomas 14:36 02.avgust 2016.

    Imel sem primer pri mojem očetu, ki je umrl in imel kredit. To, da plačaš ZAVAROVANJE kredita, ne pomeni nič drugega, da zavarovalnica banki izplača kredit, potem pa ZAVAROVALNICA terja kreditojemalca za znesek, ki ga je plačala. Po domače povedano, ...prikaži več za ZAVAROVALNICO ni tako zavarovanje kredita skoraj noben riziko, saj bo kredit izterjala, je pa 100% zaslužek. FEJ.

  • brane.og 17:19 02.avgust 2016.

    Zavarovalnice niso nič krive preberite si kaj zavarujete izberite pravega zastopnika ki vam bo vse razložil malo uporabite internet tam vse piše že od samega začetka je polica vezana na avto 30% doplačilo z tečajem varni voznik 5%( ne pri ...prikaži veči vseh zav.) ne pa potem jokat ko se kaj zgodi plačat je težko če se kaj zgodi je pa seveda še mnogo težje.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 17:34 02.avgust 2016.

    Čuvajte se Triglav zavarovalnice,že najmanjša slovnična napaka pri napisanem dogodka iz nesreče te kar zavračajo,na firmi so mi poslali list za uveljavit dnevnice zaradi poškodbe in je bil ta formular njihov star model in me je kratkomalo odslovila.obnašajo in gledajo ...prikaži večo pa se do tebe kot da jim bi mater ubil.Vse moraš doseči na silo in z jezo ,ker se ne da z njimi drugače

  • Avatar Štefan Grašič
    Štefan Grašič 16:51 12.junij 2017.

    Super prevod :)

  • janis2 19:05 09.december 2021.

    danes sem zelo navdušena. Videla sem komentarje ljudi, ki so že dobili posojilo pri LAPO M-F, zato sem se odločila za prijavo na podlagi priljubljenih priporočil in šele pred nekaj urami sem na računu potrdila skupni znesek 28.500 evrov. To ...prikaži več je res odlična novica in vsem, ki potrebujejo pravo posojilo, svetujem, da zaprosijo za svojo e-pošto: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • Žurnalček 17:52 02.avgust 2016.

    Nateg je tudi pri zavarovanjh stanovanj , ko pač na vprašanje o vrednosti odgovorite s tržno ceno stanovanja ali hiše. Hec je v temu , da vam ZEMLJIŠČE ne more ne zgoreti , ne eksplodirati , ne ukrasti ne zginiti ...prikaži veči z obličja zemlje , vi pa zanj plačujete zavarovanje !!!!!!!Zemljišče je vredno 30 % cene stanovanja ali hiše , se pravi , da če je tržna cena stanovanja 100.000 € , ga mirno zavarujete za 70.000 € in prišparate , zavarovano je pa isto !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.