Slovenija
7047 ogledov

Namesto da bi sami poskrbeli za delavce, bomo raje capljali za EU

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:35 30.marec 2023.

    Že v Avstriji imajo pri vsakem razpisu navedeno osnovno plačo. Saj pri nas bi tudi lahko , nimajo kaj skrivati, vsi ponujajo minimalno plačo

  • sandi76 20:44 30.marec 2023.

    Delodajalci manipulirajo z višinami plač. Zato se lahko dogaja, da sta dva delavca na istem delu plačana različno (plača brez dodatkov), pritožiti pa se ne moreš, ker so plače tajne.

    • sandi76 20:45 30.marec 2023.

      Če bi bile plače javne oz. objavljene, bi bilo to področje bolj transparentno in manj možnosti za zlorabe s strani delodajalcev.

    • Avatar pantani
      pantani 06:28 31.marec 2023.

      Točno to. Ravno pri meni je tako,na delovnem mestu sem že 13. let,plačo (skupaj v firmi 17.let) imam pa slabšo kot sodelavka, ki je prišla krepko za mano,s tem da sem ji bil še mentor!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:11 31.marec 2023.

    Več je stvari, ki bi jih potencialni delodajalci morali utemeljiti, npr zakaj vabijo na razgovore, če je služba že oddana, pa de se oglas ne sklada z dejanskim stanjem. Bi se moralo res vedeti za plačo takoj na začetku razgovora ...prikaži več oziroma že v oglasu, potem pa sam presodi kaj je zate prav,

  • Avatar pantani
    pantani 19:58 30.marec 2023.

    Če nisem v 3. letih oddal 200 prošenj,naj me koklja brcne. Samo pri dveh razpisih je bila navedena začetna plača!!!

    • lojs 20:06 30.marec 2023.

      pa kdo sploh še rabi delavca? ... sploh pa zakaj bi ga plačal, ker folka je na cesti malo morje in vsi vse znajo ... potem pa katastrofa ... jamranje ... ja, ni delavcev, pa ni, pa ni ... zakaj ...prikaži več ne naženejo te nesposobne direktorje ... ki jih je malo morje ... država gre pospešeno v kur ...

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 21:45 30.marec 2023.

    Prav zanimivo bo videti, kako bodo nabogatejše firme inženirjem ponujale minimalce.

  • lojs 21:29 30.marec 2023.

    naslednji ukrep eu poslancev bo, da je treba gate zamenjat vsak dan ... ampak če imaš plačo 15.000€, je to zelo enostavno ...

  • Naklonsky 13:08 31.marec 2023.

    Mesec predlaga podatke o netu in brutu plači? Ta tip je dejansko zrel za psihiatra!

  • Grof 22:03 30.marec 2023.

    Erika je zakon, za sorazmerno dobro opravljeno delo, dobi mizerno plačilo, ne zanima kakšno plačo prejema dolgovrata kobila ko se v tarči meče ven in nam šoli pamet, kobila neumna

  • Grof 22:05 30.marec 2023.

    Luka ta na balon, bi bil. ......

  • lojs 20:11 30.marec 2023.

    no pa da pogledamo eriko in tarčo ... mene zabava to ... realitya show, evo egleski

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.