Slovenija
65 ogledov

Zavrnili Pušićevo, a ne povedo, kako

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 14:14 02.maj 2015.

    Pajac Erjavec je v karieri zrušil 3 vlade in sedaj smo lahko zaradi njemu svojstvenega jezikanja ob stik z odprtim morjem. Pri arbitraži sodišče odloča le o temu ali ima Slovenija stik z mednarodnimi vodami. Vse drugo ni stvar arbitražnega sodišča.

  • ljimonad 20:49 02.maj 2015.

    pa kaj ste se spravili na karla. za to gospo iz sosednje države je že pred leti znameniti čiro blaževič dejal "ma moze mi popusiti ova posicka" tko da je ni treva resno jemat, kot naše sosede tako ali tako ...prikaži več resni ne jemlje nikjer (primer junckerja in telefoniranja, ko je hrvašak predsednica skupaj z njim imela govor).

  • bodica 14:14 02.maj 2015.

    Mene zanima zakaj štitijo tega bebčka?

  • Avatar praufo
    praufo 15:47 03.maj 2015.

    Kdo ne bi ljubil Hrvata - tata. Po vojni so dobili Istro, ki bi lahko pripadala Sloveniji ampak tako kot nismo rabili Trsta, nismo rabili Istre. Še več. Niti svojih firm ne rabimo. Ničesar ne rabimo, mi mamo Spar, Hofer ...prikaži več in Lidl, pa še kaj bi se našlo. Recimo Merkatorja tudi ne rabimo. V teh trgovinah se vse dobi in lahko kupi. Kako pride tja, nas ne zanima. Imamo penzije in heghes in državne službice, pa visoke davke. Vsak prodajalec sveč na britofu ima svojega inšpektorja in to je to, vse ostalo je brez veze. Ko zmanjka dnarja, se ga pač sposodimo. Pa kdo ne bi živel v taki carski deželi, kjer se nič ne splača delat in vse se v trgovini dobi, sploh če je penzionist. Če nisi, maš pač smolo in če greš na zavod, te najprej vprašajo, če bi šel v tujino delat. No to je pa že druga plat zgodbe ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.