Svet
51035 ogledov

Zdaj je uradno: Tako slab je obisk turistov na Hrvaškem

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 15:01 19.julij 2019.

    Pustite Hrvaško Hrvatom, pa naj se oni sekirajo zato.

  • kapibara 15:20 19.julij 2019.

    Pa ni problem samo v manjšem številu nočitev ! Nočitev sama ne pomeni, da ta oseba, še kaj izven ponudbe penziona, zapravi..

  • mirror 15:15 19.julij 2019.

    Od leta 1992 me ni bilo več na hrvaški obali. Popolnoma sem zadovoljen na slovenski obali v Strunjanu.

    • Avatar Leon
      Leon 12:28 20.julij 2019.

      Pretiravate ! Vsi naši politiki so na Hrvaškem torej ni tako slabo. Menda ste jih volili ?

    • marsal 14:06 20.julij 2019.

      Če te ni od leta 1992 pomeni , da si že zelo star ! Nimaš več možnosti podirati mladih deklet ! Zato te ne vleče tja ! Staraš se !

    • kapibara1 15:52 20.julij 2019.

      @ mar - Za podiranje, pa ne rabiš it na hrvacko more..

  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 15:17 19.julij 2019.

    kar naj drazijo, me tam ni bilo ze 30 let in me nikoli več ne vidijo

    • stiven 17:21 19.julij 2019.

      Hvala bogu pa te ne bomo več gledali!!!

    • Avatar vec
      vec 08:03 20.julij 2019.

      @Stiven a ti si en od ćifutov od tam ? Mislm teh ki so od tam, živijo v SLO kjer živi bolje, ampak zagovarjajo pa rodno grudo kako je tam vse SUPER DUPER, ampak da bi se odlupili živet DOMOV ...prikaži več a to pa ne. To so patetiki.

    • kapibara1 15:53 20.julij 2019.

      @ vec - Imaš prav! Nekaj se diĆi, a v SLO živi od sociale..

  • Tomaž Meglic 18:37 19.julij 2019.

    Niti najmanj naj vas ne skrbi za hrvaški turizem. Poglejte realno razvoj in novogradnje v zadnjih 10. letih vzdolž celotne obale do Dubrovnika. Neverjetno. Pri nas upam da vsaj uspejo kolesarsko stezo od Bleda do Bohinja narest..

  • irena318 14:32 19.julij 2019.

    Se lepse bi bilo ce bi bilo teh 70.000 turistov manj slovencev. Vem da ima dosti slovence na hrvaskem nepremicnin ampak vseeno bi se morali hrvati zavedat da smo mi njihovi sosedje najvecji potrosniki poleti. "hrvat" bi moral malo razmisljat ...prikaži več o tem in sprejet to kar "nam" pripada in nehat bit "hrvat"

    • xbit 14:08 21.julij 2019.

      Hrvat je tat. Dokazov je več, kot dovolj. Rajši, kot v hrvatiji sem v slovenskem primorju.

  • max 14:32 19.julij 2019.

    Konec služenja na račun krize. Grčija,Turčija,,Tunizija,Egipt so države kamor se turisti vračajo po krizi. Pa še cene na Hrvaškem so navite do nebes. Bo treba spremeniti pristop in odnos. Prodaja 1000.000 let starih kamnov na plažah je pač premalo. Gosti ...prikaži več pa vedno bolj zahtevni, se pač obračajo po boljši in cenejši ponudbi.

  • Ivo 21:59 19.julij 2019.

    Kakšne butlje se delajo na Hrvaškem, ko pa vendar vsi vemo, da zasebniki ne prijavljajo gostov, da jim ni treba plačati davka... Zato so nižje številke, ker se to zdaj da na lažji način izvesti...

    • dare326 22:35 19.julij 2019.

      Potem ti ni znano, da imajo zelo učinkovito inšpekcijo in so zmanjšali šverc gostov na minimum.

    • Ivo 11:22 20.julij 2019.

      O kakšni učinkoviti inšpekciji je govora? Jaz nisem še nikoli bil predmet nadzora. Takso plačam pa samo izjemoma... Enkrat sem celo moral pokazati osebne dokumente šele ob odhodu iz kapacitete...

    • Avatar Leon
      Leon 12:30 20.julij 2019.

      dare...ti še nisi bil na Hrvaškem ? Zelo uspešno inšpekcijo imajo kot pri nas .

  • Avatar praufo
    praufo 18:58 19.julij 2019.

    hravti so znani po svojem odnosu do slovencev, ki so za njih manjvredni, to se ve in dobili so svoje, sicer pa slabo vlagajo v infrastrukturo, imajo relativno visoke cene napram grčiji in turčiji, kjer je turizem na nivoju, kjer ...prikaži več pač je ... so pa v statistiki velike številke in ni enostavno ... čeprav imaš obilico morja, moraš z njim tudi gospodarit, ne vem mogoče bi naša pametna alenka z nekaj milijardami to poštimala, kdo bi vedel

    • maresem 09:39 20.julij 2019.

      Kaj si hrvatarji mislijo o nas, me boli k... Vem le, da so vsi južno od Kolpe ćefurji, primati takoj za neandertalci.

    • Avatar praufo
      praufo 20:19 20.julij 2019.

      je sej to je res ampak, nekoč je bila yugovina po drugo opravo, mislim avstrijstsko in so vedeli kaj bi s to zemljo, potem pa komunajezerji so pa naredili svoje in uničili kar se je uničit dalo

  • kapibara1 15:57 20.julij 2019.

    Če je to res, kar hrčki jamrajo, pa to so jim govorili poznavalci 4-5 let nazaj, ko se je povečal obisk, zaradi teror napadov, v elitnih turističnih destnacijah, in so hrčki to zagrabli in SAMO povišali cene, ne pa kvaliteto ...prikaži več storitev in infrastrkture.... češ da, ko se situacija umiri bodo šli na staro elitno destinacijo..

  • jakec1575 22:05 21.julij 2019.

    D,J, a si se ti namenil osebno mascevati Hrvatom ali kaj? Mislim, saj me moti njihov nacin delovanja v zunanji politiki in nedržanju politicnih zavez, samo tole pa ze meji na skodljiv negativni marketing. Oladi malo dečko oz.dekla.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.