Slovenija
17013 ogledov

"Zdaj, ko je cepiva dovolj, ni več razloga, da bi financirali hitre antigenske teste"

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Waltter 08:18 14.julij 2021.

    Logarjeva nabija zopet in kot ponavadi v prazni - na raznih raziskavah ocenjujejo da se siri do 40% hitreje in to so zgolj ugibanja, medtem ko ona da izpade bolj strokovno rece da od 70-80%. To da ni razloga da ...prikaži več financirajo hitre teste je kr nekaj in od nje sigurno tega ne bi pricakoval. Cepljenje s testiranjem nima popolnoma nobene veze in to bi morala Logarjeva tudi vedeti drugace pa naj vrne diplomo...

    • Naklonsky 10:03 14.julij 2021.

      Madona, si pameten! Kje si pobral ‘razne raziskave’ in 40%? Po poročanju Facebook nakladačev? Nekateri ste res umetniki v bluzenju!

    • Plavi-mil 12:46 14.julij 2021.

      Waltter res si en bebo, uboga zemlja ko mora teke modele nositi .

    • Ender3 13:59 14.julij 2021.

      Aktivista /zgolj en/gre za strokovno tematiko, kar nima nobene zveze z vajino politično agendo. O stroki sodi naj pravi strokovni kopitar in ne omenjena kliničarka, ki nima veze s epidemiologijo.

  • Avatar pantani
    pantani 07:30 14.julij 2021.

    Marš govedo lažnjivo!!!

    • janez864 07:54 14.julij 2021.

      Pravilno je lažnivo. Morda ti bo cepivo pomagalo da boš pisal po slovensko.

    • Borut_Bavarski 08:26 14.julij 2021.

      glej ga, ko pametuje drugim, pa sam izpade še večji butl: Pravilno je: morda ti bo cepivo pomagalo, (vejica) da boš pisal po slovensko.

    • Kirka 09:00 14.julij 2021.

      Dodajam: pravilno je -da boš pisal slovensko. Ja, Janez, tudi ti se očitno še nisi cepil, ali pa si se in cepivo vpliva na znanje slovenske slovnice.

    • janez864 09:07 14.julij 2021.

      Ker ste junaki, ki se bojite igle pa naj bo po herojsko-lažnjivi, pa še slovnico obvlada Je pa res, da vsak butl ve, da je pred da vejica, Dokazano zgoraj.

    • Plavi-mil 12:47 14.julij 2021.

      Pantani ti ni si govedo, ampak govno od goveda.

  • PaPajapopi 08:20 14.julij 2021.

    "Zdaj, ko je cepiva dovolj, ni več razloga, da bi financirali hitre antigenske teste" JA; JA ! So ugotovili, da se z cepivi več zasluži ! Banda pokvarjena. MORILEC KALIMERO - GO HOME ! ! !

    • Naklonsky 10:06 14.julij 2021.

      Predlagam te za Ježkovo nagrado za humorista leta!

    • Plavi-mil 12:00 14.julij 2021.

      Ti si zblojen da amena, pa kakšne tipe mora nositi ta uboga zemlja.

    • Ender3 14:03 14.julij 2021.

      Naklonsky, Plavo-mil prav smešna sta s svojimi pripombami, žal pa ne moreta brez žaljivk.

    • Plavi-mil 14:50 14.julij 2021.

      Kaj pa je tu žaljivega, tip je žaljiv do zemlje, ker jo tlači, resnica boli.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:20 14.julij 2021.

    Bodimo realni.....Nikoli ni obstajal racionalen razlog, ki bi opravičeval tiščanje palčke v možgane, če je rezultat manj natančen kot "cifra - grb"..

    • Avatar R_D
      R_D 11:59 14.julij 2021.

      Tiščanje palčke v možgane? :) kaj vse ne bom prebral tu gor

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:03 14.julij 2021.

      RD...ja meni lahko s takšno palčko pridejo do možganov..Ti bi rabil seveda drugačne nastavke da ti pridejo v tisti zadnji reženj ki ti pove kdaj moraš jest in kdaj srat...ostalega ni ...

    • Ender3 14:23 14.julij 2021.

      Iiuckyss, dober komentar 👍👍

  • Avatar Leon
    Leon 07:31 14.julij 2021.

    Sedaj ko je cepiva dovolj kupujejo madžarsko AstraZeneca pred rokom uporabe in ga podarjajo mudžahidom .

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:28 14.julij 2021.

    In še nekaj...EU zagotavlja da cepljenje v nobenem smislu ne bo potenciralo cepljene ali omejevalo necepljene...Torej, sam se bom pritožil, najraje v neki skupini, da bomo tudi navadni smrtniki nekaj drobiža pobrali, ne samo Janez....Mislim, ko me je že zadolžil ...prikaži več za 8000 evričev in mi od tega "dal" manj kot 500 z boni vred...

  • evelux 08:55 14.julij 2021.

    Po drugi strani pa se bo verjetno manj ljudi odlocilo, da se gre testirat za vsak smrkelj saj ko treba placat se ljudje tega izogibajo.

    • Naklonsky 10:08 14.julij 2021.

      Zato se bodo pa raje cepili.

    • evelux 11:13 14.julij 2021.

      Da da in bodo lahko sli na morje na hrvaško......vsakega ki vprasam zakaj se je cepil je odgovor, da bo lahko sel na morje , gostilno in tako naprej amak zanimivo noben zaradi zdravja ..... zelo zanimivo.

    • Naklonsky 11:24 14.julij 2021.

      Nekateri zaradi zdravja, nekateri zaradi morja, drugi spet zaradi zaščite starejših ali kroničnih, rakavih bolnikov z neustreznim imunskim sistemom, pa zaradi službe in podobno. Cepljenje samo zaradi sebe je egoizem, prav tako zavajanje proti škodljivosti cepiv.

    • Ender3 14:27 14.julij 2021.

      Naklonsky, ti si sam sebi, ad personam. Škodljiv !

    • evelux 21:32 14.julij 2021.

      Še enkrat ponavljam vsakega ki vprašam zakaj se je cepil dobim odgovor zato, da bo lahko šel na dopusta al pač bilo kam nišče zaradi zdravja al zaradi zaščite starejših ali nevem kaj zato ne piši nekaj na pamet g. Naklonsky

  • rd2dmk2 09:33 14.julij 2021.

    če me spomin ne vara, je bilo nekje objavljeno, da je EU pred kratkim namenila 200M€ za prezplačna testiranja. verjetno zato, da bi ljudje šli raje v preverjanje stanja zdravja. sicer pa, meni nič ne manjka, če mi omejijo dostope ...prikaži večpe do tega in onega, jest ne rabim gostince, hotelirje, kulturnike, umetnike športnika, dokler grem lahko v gozd nabirat gobe je še vedno vse OK. spisek (PRIZNANIH) stranskih učinkov je vsak dan daljši, tako, da vsak dan je manj razlogov, da se cepim.

    • ančika 13:23 14.julij 2021.

      ✅✅✅se strinjam.... ko hebe te gostince, mislijo, da bomo mi sli na ulico zanje...meni tudi gostilna ne rabi,naj vrzejo inspektorja iz svojega objekta, policiji zaprejo vrata, delavce posljejo domov in ne placajo davkov...Bomo videli kdo bo prej popustil... ZA NASLEDNJE ...prikaži več VOLITVE PA BO ITAK SLO ZA VAKSERJE/ANTIVAKSERJE, rdeci ali belcki je mimo ... uff bo se zanimivo, jaz pa do takrat pobiram gobe, kuham zganje, sokove in marmelade in gojim svoje putke...

  • kontrahan 09:50 14.julij 2021.

    Jim hodi natobe, ko so od farmacetov pobrali denar, sedaj pa ni 100% "cepljenih". Prpa dela, da nebi kdo objavil od teh kolko ojrov so pobrali.

  • sam1 08:59 14.julij 2021.

    Na vse možne načine skušajo po ovinkih prisiliti narod,da bi se cepil,ker nimajo jajc in poguma,da bi to naredili kot obvezno dejanje....

  • Avatar jezeran
    jezeran 10:58 14.julij 2021.

    Zanimivo, včasih ste se delili na leve in desne. Zdaj se delite še na cepljene in necepljene. Tako vas imajo politiki in njihova pomagala še bolj na ketnah. Deli in vladaj, stari izrek

    • Avatar R_D
      R_D 12:00 14.julij 2021.

      Ti pa si očitno ekstremni levičar s to fašistično sliko profila.

    • Avatar jezeran
      jezeran 12:01 14.julij 2021.

      Ko mački stopiš na rep, zatuli. Ti si pa en podpihovalec sovraštva, nič drugega

    • Ender3 14:29 14.julij 2021.

      R_D je Ivekov provokator, proti plačilu !

  • suineg7878 12:11 14.julij 2021.

    Proizvajalec ni odgovoren, "strokovna" posvetovalna ekipa z Logarjevem na čelu ni odgovorna, cepilec zdravnik ni odgovoren za varnost cepiv. Mi pa so neodgovorni, če se ne cepimo. Pa koga vi tu zajjj...

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 10:10 14.julij 2021.

    A bog se ti še kr prikazuje,.... Kmali boš odletela tudi ti skupaj s to STRAHOVLADO na smetišče zgodovine...

    • Avatar R_D
      R_D 12:03 14.julij 2021.

      A se še niste naveličali pisarit o STRAHOVLADI? In česa te je strah? Da ti po kdo iz šupka jemal brise?

    • Plavi-mil 12:51 14.julij 2021.

      Juric kar tresem se od tvoje strahovlade, ga. ima za razliko od tebe pamet, katera je mimo tebe samo letela in te niti oplazila NI.

    • Ender3 14:52 14.julij 2021.

      Bedni komentarji pavšalnih aktivistov..🖕🖕👎

  • pro 10:20 14.julij 2021.

    Marš šunka debela zafustrirana, ti boš govorila o zdravju in krek, ko mate na sebi 30 kg preveč.

    • ančika 12:11 14.julij 2021.

      Mi deluje kot da ga cuka.... Ta stara debela, ki se pa ne pojavlja vec, pa sem mi zdi cisti kronik...

    • Plavi-mil 12:48 14.julij 2021.

      Sama sebe poglej, ga. Ima pamet za razliko od tebe.

  • jakec1575 10:17 14.julij 2021.

    mene samo zanima, kdo bo odgovarjal od slovenske stroke in vlade, ko bodo novembra pocasi zaceli ukinjati cepljenje zaradi stranskih ucinkov?? ker pol bo pljuvanja samo šala. pol bo drugo orožje v igri.

  • miha077 13:10 14.julij 2021.

    "Po njenem mnenju pri tem ne gre za diskriminacijo necepljenih, saj se lahko vsak odloči, ali se bo cepil ali testiral, oboje je po njenih besedah brezplačno. Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/mateja-logar-to-nas-ne-sme-uspavati-366927 - www.zurnal24.si" Torej po novem pa to BO diskriminacija!

  • Avatar drecos
    drecos 09:10 14.julij 2021.

    mars govedo podkupljeno laznivo

    • Baraba1952 09:20 14.julij 2021.

      Govedo tudi cepijo

    • Plavi-mil 12:02 14.julij 2021.

      Govno si ti, uboga zemlja, katera mora nositi tako zblojene tipe, kot si ti.

    • Ender3 14:56 14.julij 2021.

      Plavi milko to povej svoji materi, ki te je tako vzgajala !

  • ančika 09:42 14.julij 2021.

    Medicinski in farmacevtski fasizem... upam, da ti bodo sodili za ta antisemitizem, ki ga zganjas... najverjetneje bos takrat rekla, da si le ubogala ukaze firerja

  • nejc1000 13:11 14.julij 2021.

    A dejdejdej mrš u fačuzo:D

  • ančika 12:15 14.julij 2021.

    V Singapurju od teden dni nazaj stejejo le hospitalizirane in umrle. Vse ostalo je brez veze, ker mine v par dneh z manjsimi tezavami pa se osebno imunost si pridobil in si brez skrbi deset let, ce le kolickaj skrbis ...prikaži več zase, se prav hranis in se ne sekiras za sosedov avto...

    • Naklonsky 13:19 14.julij 2021.

      .... in po tej logiki če ga rukneš in pobegneš ... saj ni tvoj, mar ne?

    • Ender3 14:58 14.julij 2021.

      Aktivist ne pozna logike, ker mora pisati, kot mu je naročeno. Ubožec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.