Slovenija
34279 ogledov

Zdaj se je oglasil še Janša: "Eno je medijska slika. Realnost pa ..."

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 16:14 12.december 2022.

    Ne moreš da verjameš spljoh...Janša je pravkar med vrsticami povedal, da Golob ravna prav .,,, Morda je spoznal, da kar on podpre potem propade, pa poskuša na ta način .....;))

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 16:25 12.december 2022.

      Naj se spoprijateljita in bomo oba skenslali

    • oneh 16:27 12.december 2022.

      Oh, lucky, lucky....ko bi človek že mislil, da se boš enkrat zmotil in zapisal kaj pametnega znova in znova to demantiraš s še večjo neumnostjo. Golob je marionetni pajac, katerega niti vlečejo strici iz ozadja. Na vrvici ga bodo imeli ...prikaži več tako dolgo, dokler bodo imeli korist od njega. Pol pa ga bo zamenjal drugi pajac, ovce na levi, pa bodo zopet volili svojega mesijo- samo da ni Janša. Zato uživaj v svobodi in pleši, dokler traja.

  • sam1 16:45 12.december 2022.

    Verjetno je pri kriminalcu v ZDA potegnil tudi kakšno črtico,ker je že začel klatiti neumnosti,ali pa ve vse,le tega ne,da mu podložniki v vedno večjem številu odrekajo podporo......

  • BlackAdder13 17:53 12.december 2022.

    Janez še kar nekaj bluzi v tri dni, raja je tudi še kar butasta... na vsako vrženo kost navali kot kako sestradano pseto. Ja, Drago je stric, Marta pa teta. Iz ozadja. Izza gora, tam nekje v Švici. Butl pa ...prikaži več ostane butl, požene korenine in vsakič znova bogato obrodi s sadovi.

  • Avatar Leon
    Leon 16:28 12.december 2022.

    Janez je pozabil na tabletko ? Teorije zarote in ostale otroške igrice so domena Trumpa . Tudi njega so komunisti uničili .

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 18:20 12.december 2022.

      Sej je bil ravnokar cez luzo na Schnellkursu

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 18:19 12.december 2022.

    A to so mu krtki, ki niso odletel prisepnil?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:13 12.december 2022.

    Sicer misli, da se na levi politični stran res nekaj dogaja, ampak Janez ni tisti, ki bi lahko sodil ali špekuliral. Za njegovo blodnjavost pa naj mu že odmerijo pravo količino zdravila.

  • popokatopetl 23:46 12.december 2022.

    Majke mi, majke mi, majke mi, v penzijo!

  • mph2 07:33 13.december 2022.

    Kar Janša meni je vedno povezano s skrajno zlobo, podtikanjem, pačenjem resnice, ...

  • jakec1575 00:10 13.december 2022.

    V enem se strinjam z gargamelom. Gre za kompleksno situacijo. Blatenje Goloba je močno in očitno. Pod krinko strokovnosti. Čistka janšistov in kučanistov iz policije je nujna. Sicer ne bomo nikoli v lisice vklenili ne janšističnih tajkunov ne rdečih tajkunov. ...prikaži več Če bi se ji šlo za strokovnost bi vsaj 4 leta vlagala za v.dja in skrbela za strokovnost. Po drugi strani prav nič ni jasno z igro Goloba. Da bi dal resen komentar imam premalo podatkov in resnic na voljo.

  • Avatar pantani
    pantani 07:22 13.december 2022.

    Pacient spet bluzi!!!

  • lojs 19:21 12.december 2022.

    familija kos, stari znanci , ne vem kako si pravzaprav levo usmerjeni volivci oz. vsi tisti, ki podpirajo to gospo, ki več ali manj že 20 let bogato služi tu pa tam v tujini ... torej kakšno imajo sploh sliko ...prikaži več oz. zakaj naj bi bila to neka ne vem kakšna kompetentna oseba ... naj bo gor v švici, v slovenistan naj pa zahaja po poceni motovilec, sploh če ima prevoz cenovno ugoden , res pa ne vem kdo jo pogreša, razen njeni svojci

  • Stane Adamič 18:00 12.december 2022.

    Glede na to, da je KOS preiskoval bančno luknjo z kar 275 verov na uro. Me res zanima koliko ovad je bilo vloženo z njegovim trudom???? Stavil bi, da so predlagali kakšno ime iz seznama kurjih tatov.

  • andrej084 16:29 12.december 2022.

    Janez, prosim te, da se ne oglašaš več. Pusti, da sami obračunajo med seboj, saj boš drugače spet ti kriv..... Ko te bo Milan prosil, da spet prevzameš vlado, takrat pa se oglasi....

  • lojs 16:24 12.december 2022.

    bedak je kdor dela za narod in v njegovo korist ... folk je itak butast

    • Avatar Mark035
      Mark035 17:30 12.december 2022.

      SDS še ni nikdar naredil ničesar za narod in njegovo korist.. So lažnivci, tatovi, prevaranti, kriminalci, utajalci davkov... in samo butasti ljudje volijo SDS = Stranko Debilnih Slovencev

    • lojs 17:43 12.december 2022.

      ja, povedal si kdo ni nič naredil za narod, nisi pa žal povedal, kdo je KAJ SPLOH naredil ... torej kdo, ime, priimek in KAJ, če bo šlo

    • Toma 20:36 12.december 2022.

      Rdeča kumara, točno narobe je prav! Šele JJ je nekaj naredil za nas na jugu! Drugi hodijo sem le žret in lagat, kot ti!

    • lojs 20:43 12.december 2022.

      moja izkušnja je taka ... kar sem naredil, nekomu prodal, ali storitev, sem bil vedno dosleden v tem, da je stranka ali kupec zadovoljna ... se pravi, nobene natege pri svojem delu ... vsak se zmoti, lahko nekaj ne zna ...prikaži več ali, kaj ne naredi dobro, ampak pomemben je odnos ... vedno mora biti pošten rezultat in to naj bi bilo vodilo vseh in vsakogar, sploh pa politike, kjer so dolgi prsti ... ampak kot sem rekel, bedak si, če ne iskoristiš prilike

    • robi2107 06:30 13.december 2022.

      Bedak je, kdor se še pali na to izdajalsko golazen. Levo, desno, progasto, pikčasto. Vsem je skupno to, da majo radi gnar pa da se jim jebe za SLO. Sicer ne bi ustašev spustili v šengen. Naša politična golazen je ...prikaži več ustašem enostavno šenkala pol Piranskega zaliva. Če bi to naredili ustaški politiki, bi jih raja nabila na kole in razstavila na trgu Anteja Pavelića. Vi se pa tle drkate z nekimi levimi pa desnimi??? Vsi so isti qurac in noben ne dobi več mojega glasu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.