Slovenija
1377 ogledov

Zdaj tudi formalno, Levica bo sodelovala s petorčkom

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar darklord
    darklord 16:00 10.avgust 2018.

    in kaj tam dela erjavec???????

    • janez60 16:49 10.avgust 2018.

      Tisto kar je navajen in vedno dela - nič.

    • Tupamaros 17:15 10.avgust 2018.

      Čaka, da postane nepomembni minister.

    • supreme 17:59 10.avgust 2018.

      Hahahaha......tud mene zanima kaj dela tam Erjavc... A je prestopu v ktero drugo stranko

    • vladek 06:44 11.avgust 2018.

      ne samo Erjavec,pa tudi Bratuškova samo drek mešata

  • Jessica_Flower 16:33 10.avgust 2018.

    Google dnevno dnevno plačuje več kot 800 USD na dan, tako da preprosto deluje na spletu. Bliski sorodnik je bil brez zaposlitve šest mesecev in mesec dni nazaj je bila njena nagrada 25.369 $, ki je delala doma 4 ure ...prikaži več na dann ...... >>>>>>>>>>>>>>>>>> www.Earn91.Com

  • Avatar čavez
    čavez 19:52 10.avgust 2018.

    Zbrali so se najslabši od najslabših.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:07 10.avgust 2018.

    No pa da vidimo rešitve,ki jih je kar naenkrat našla ta prihajajoča vlada!? Zanima me kaj bo z obljubami glede plač pokojnin in socialnih transferjev!? Zanimljiva bo rešitev zdravstva pa dvig plač v JS-ju seveda pa bo zelo zanimljivo zaprtje ...prikaži veče bankomata z imenom NLB!! Vprašam se le kje bodo na letni ravni vzeli več kot 2 miljardi?? Strah me je,da bodo dvignili davke in trošarine saj je znano,da je to edino kaj znajo levičarji!!

  • vladek 06:43 11.avgust 2018.

    enostavno povedano,najebali smo.to bodo krivi tisti kateri ste dali glas za te foteljare komunistične

  • Avatar Minovak
    Minovak 18:09 11.avgust 2018.

    Prevzem oblasti te skupine narkomano, pijancev in zblojencev je isto, kot bi doma zasačili vlomilca in ga za nagrado še peljali na kavo...ej, Slovenci, ki ste jih volili, kaj ste mi storili, pa sebi tudi, da ne bo pomote.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:26 10.avgust 2018.

    Predvsem je važno, da janšistična in klerofašistična BANDA ne bo imela prstv vmes!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.