Slovenija
17551 ogledov

Zdravnik, ki je Tita 4. maja odklopil z aparatov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:01 04.maj 2019.

    TITO ....najbolj ljubljena in hkrati osovražena oseba bivše YU !

  • Laznivi 14:44 04.maj 2019.

    Amerikanci so ga torej drzali pri zivljenju, rusi pa so mu nudili vso duhovno podporo socialkomunisticnega bolsevizma do zadnjega...

  • mph 19:26 04.maj 2019.

    RIP, nikoli več nam ne bo tako lepo veliki večini, kot nam je bilo takrat. Zdaj je razmerje obratno.

  • perhan63 14:23 04.maj 2019.

    Lalević ni želel špekulirati, ali bi Titu lahko podaljšali življenje, če bi diktator dovolil amputacijo noge že prej. "Jaz sem bil tisti, ki ga je na koncu odklopil z naprav, ki so ga držale pri življenju. A niti v šali ...prikaži več ni mogoče reči, da sem ga ubil. Takrat je bil mrtev že 10 minut. Ni mu bilo pomoči," se po pisanju Expressa spominja Lalević, kirurg in član konzilija Titovih zdravnikov. če bi diktator dovolil ...lep stavek

  • Janez Janezz 17:50 04.maj 2019.

    Srbi sovražijo Tita. Trdijo, da so partizani oktobra 1944 pobili 50000 tisoč Srbov po osvoboditvi Beograda.

    • kapibara1 19:10 04.maj 2019.

      Pa NE samo Srbov.. a i šire...

    • mph 20:20 04.maj 2019.

      Nikogar niso pobili zaradi nacionalnosti, so pa na račun izdajalstva, to je pa čisto nekaj drugega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.