Slovenija
16871 ogledov

Kako je mogoče: Zaposlena sta za polovični delovnik, obenem pa imata 120 nadur

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 07:18 21.september 2018.

    Ena sama velika banda pokvarjencev, na čelu z Kuštrinom !

    • mph 07:25 21.september 2018.

      Predvsem ta in njemu podobni, ki so na vrhu ... Blato pa potem brizga kar po vseh.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:50 21.september 2018.

    itak da je njena želja delat 4 ure, ker za nadure dobi precej več kot za redne ure.

    • leonardo 08:11 21.september 2018.

      To v nobeni firmi, ko sem še delal, ni bilo mogoče. Danes ti zajedavci lahko delajo vse.

  • Avatar Leon
    Leon 09:16 21.september 2018.

    Kako je mogoče: Zaposlena sta za polovični delovnik, obenem pa imata 120 nadur..............VSE je mogoče ,če pripadaš kasti pol bogov v belih haljah ! In kje je zdravniška zbornica ,ki bi morala te stvari nadzorovati in skrbeti za ugled zdravniške ...prikaži veče kaste ? Vsi so isti je odgovor . Kaj pa Pahorjev KPK in Štefanec ?

  • sara84 08:04 21.september 2018.

    Dejte že enkrat nehat lagat ljudem, kakšnih 17 ur na dan, vsa dežurstva, ko zdravniki dioma spijo in so vezani na klic, se jim šteje v delovno obvezo in tako prikazujejo, koliko naj bi bili obremenjeni, realnost pa je taka, ...prikaži več da je cel hudič, ko medicinska sestra domov pokliče dežurnega zdravnika in ga PROSI če lahko v času DEŽURSTVA pride naredit to za kar je plačan...

    • kapibara 09:42 21.september 2018.

      100% drži ! Bil ob 3- pol 4, zjutraj na urgenci, pa je prišel ves nejevoljen zdravnik, bil že v ordinaciji za zaveso, in očitajoče reče sestri, nekako tako: Kaj , kje je, za kaj me spet kličeš(budiš)..

  • jakec1575 09:15 21.september 2018.

    Če si Gordana je vse mogoče. Vedno bilo. Ta gravž od človeka je bil tudi 200% zaposlen in baje se je hkrati pojavljala na več lokacijah. mogoče je pa odkrila skrivnost Nikole Tesle. Naj proba v privat sektorju takšne igrice, ...prikaži več packa. Mene bi bilo sram.

    • Avatar Leon
      Leon 09:18 21.september 2018.

      Zaradi takšnih in podobnih se dogajajo garde in varde ! Komu naj ljudje zaupajo ?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:47 21.september 2018.

    Mislim,da bo potrebno to golazen ranocelniško prizemljit na najbolj krut način in sicer mu dat izbiro a boš delal pošteno 8 ur v javnem zdravstvu ne pa,da od teh 8 ur 6 ur naredi privat,ali pa čevelj.Pacientom pa omogočit povrnitev ...prikaži več stroškov pregledov,posegov v tujini ali pri privatnikih,pol nej pa štrajkajo,kolkor hočejo.Kuštrina pa prevert pri KPK in mu poslat kriminaliste,da mu mal prevetrijo poslovanje z dobavitelji?

  • maresem 11:25 21.september 2018.

    LOPOVI

  • zdrej 11:47 21.september 2018.

    A so zdravniki res tako neuki ljudje (vsaj tisti na vodilnih položajih), da nevejo preračunat in zaposlit dodatnih ljudi. Po drugi strani nam pa kader beži, ali pa je na zavodu. Pa nihče mi naj ne govori, da je dodaten ...prikaži večn človek dražji, kot plačevanje nadur in bolniških, ki jih povzročajo preobremenitve. Aja zdravnik iso supermani, kot lahko spravijo toliko ur dela.

  • Skipi 14:59 21.september 2018.

    Namesto da bi delali samo iščejo kako bi čimveč potegnili iz blagajne. Normalno jaz bi tudi delal za polovični delavni čas pa naj mi drugo polovico izplačujejo kot nadure. Ampak jaz ne delam kot zdravnik v zdravstvu in me bo ...prikaži več delodajalec samo nagnal če mu to omenim.

  • silvo82 20:03 21.september 2018.

    meni se zdi da je na zavodu za zaposlovanje veliko nezaposlenih zdravnikov

  • Jožef Koprivnikar 18:52 24.september 2018.

    Ne vem, če lahko pri 400 delovnih urah še uspešno opravlja svoje delo, tam pa kup nezaposlenih zdravnikov čaka zaposlitev.Resnično skregano z zdravo logiko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.