Zdravje
3317 ogledov

Zdravniki bodo začeli delati po standardih in normativih

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:25 30.maj 2019.

    Kaj točno je v tej zgodbi novega? Verjetno v kaki cifri, ki v članku ni eksplicitno zapisana. Tudi doslej si nisi mogel izbrati zdravnika ali zobozdravnika, ki je imel bolnikov že dovolj ali preveč. Razlog pa je samo en. Naš ...prikaži več zdravstveni zavarovalniški sistem je obrnjen k ohranjanju zavodov v javnem sektorju in ne k temu, da zavarovancem plačuje storitve za katere so se zavarovali. Kot da bi avto zavarovali zato, da avtomehaniki preživijo pod vsakimi pogoji ...

  • marsal 17:52 30.maj 2019.

    zaradi zdravstva bi morala ta vlada odditi , ker je nesposobna !

    • Gandolf 17:03 31.maj 2019.

      Ja seveda.Katera bi naj bila tista ki bi rešila težave?

  • mph 14:29 30.maj 2019.

    Redkokdaj mi gre tako na bruhanje kot, ko preberem imena Fides, Kuštrin, ... pa še Milič ....

  • Silva Drevensek 10:25 31.maj 2019.

    kaki standardi,če so se odločili za ta poklic ni standardov,marsikatero uro v službi delala gratis,in kaj imam od tega malo penzijo

  • kapibara1 13:18 31.maj 2019.

    Plačaš zdravstveno zavarovanje, za to, da potem ta ista zavarovalnica reče, koncem leta: Kvota za zdravstvene storitve je je že zdavnaj porabljena (oktobra...)..

  • Kmodri 20:27 30.maj 2019.

    Bo treba vse te nezakonite zavrnitve in posledično nastale škode terjati od Zavoda za zdravstveno zavarovanje. Pol se bo kaj premaknilo... Pa kazenske naznanitve zaradi odklonitve pomoči...

  • Silva Drevensek 10:23 31.maj 2019.

    jaz po nepotrebnem ne hodim k zdravniku,ne vem kaj bi naredila če me zavrne,pri njem sem na leto mogoče 4 krat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.