Zdravje
7028 ogledov

Od zdravnika do zdravnika s kartonom v rokah? Ne več dolgo ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:51 22.junij 2021.

    Papirologije se ne bomo rešili dokler se ne spremenijo kadri ,ki se s tem ukvarjajo . Najprej izobraževanje in usposabljanje kadrov .

  • Ender3 20:25 22.junij 2021.

    Na vladi dobiš občutek, da nimajo samo papirologijo ampak, da uporabljajo za komunikocijo golobe pismonoše. Še dobro, da uporablja vladnik twitter, da pošlje svoje besedne umotvore v kletne prostore svojih trolov in aktivistov.

  • jakec1575 23:46 22.junij 2021.

    Kdo bo zagotovil 100% vsrnost in anonimnost skupnih baz? Jansa? Komaj cakam.

  • pravičnik77 21:33 22.junij 2021.

    najprej je treba imeti delujočo in brehibno opremo, potem se lahko pogovarjamo naprej...

    • Avatar Leon
      Leon 06:07 23.junij 2021.

      Torej smo na začetku zgodbe o Deželi KORUPTANIJI !

  • miho 07:33 23.junij 2021.

    Od kdaj se pri zdravniku dobi karton, da ga neseš k drugem zdravniku? Jaz ga še nikdar nisem nosil naokrog. Prav rad pa bi dobil vpogled v to, kaj je res v kartonu, ne pa samo v izbrane izvide, ki ...prikaži več mi jih da osebna zdravnica, če prosim zanje. Celega kartona mi pa nikdar ne da na vpogled.

  • namor7 14:35 23.junij 2021.

    Zdravstvo se obremenjuje z digitalizacijo. Prvo naj rešijo nedelo določenih zaposlenih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.