Zdravje
4707 ogledov

Kmalu bi lahko dosegli številke, ki so bile konec marca podlaga za zapiranje

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 13:59 30.julij 2021.

    Dej Kljuka, ne nabijaj.... To je epidemija PCR testov in ne virusa. Okuženih ni niti 5% od pozitivnih. Strah je lepa reč, a ne?

    • jakec1575 14:03 30.julij 2021.

      Tole s pcr testi bo se cela sodna stala. Je pa res. Dav zacetku drugega ni bilo na voljo. Za nazaj lahko statsticnimo priznamo samo obolele domain hospitalizirane.

  • Ender3 15:15 30.julij 2021.

    Papagajščina kekcev je, nabijanje mantre o precepljenosti. Kaj prebolevniki, veliko jih je in bo asimptomatskih stroke, ne prepričajo ? Otroke cepit s trenutnimi cepivi je neetično, nemoralno. In cepili bi tudi v lekarnah ?, pri njih ni ničesar pro bono. ...prikaži več bodo interesenti tudi to plačevali? Btw. njihova QR koda se že zlorablja, preverjeno in zanimivo, uporabljajo se podatki samega ministra, ki jih je ponudil, kot primer. Kakšni amaterji😌 dnevno, eni in isti, čas je, da se jih bojkotira.

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 14:17 30.julij 2021.

    Korona-medicinski fašizem in ustrahovanje se nadaljuje in mi to samo mirno opazujemo in se podrejamo :/

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 17:07 30.julij 2021.

    Denarji, ki ih dobivajo tisti, ki propagirajo cepljenje so enormni, tako...pač imajo za vsaj tri generacije pokrito...Kdo temu ne bi podlegel, če bi imel priliko. Ampak osebno ne bom poskusni zajček, bi pa bil morda kandidat za cepljenje, če bi ...prikaži veči se cepilo vsaj 90% stroke.. ki bi se morala po nekih normativih ali vsaj po Hipokratovi prisegi dolžna cepiti v 100 % .....................Banda zarukana..

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:42 30.julij 2021.

    Te vaše številke so lažne, virus pol tolk ni nalezljiv kot trdite. Povedal prijatelj, ki dela na pošti in ima na dan vsaj 80 strank. Edino, če je superman pa ne zboli. Druge ni.

  • Avatar drecos
    drecos 15:25 30.julij 2021.

    nabijas same lazi lopovski bog v belem

  • antonijo 17:19 30.julij 2021.

    Namesto da strašite gospoda iskoriste bone pa pejte na dopust ,boste pregoreli od vsega dela ,analiz in skrbi za državljane,če nimate dovolj denarja za dopust,vam jaz odstopom bone

  • rd2dmk2 20:11 30.julij 2021.

    edini ki ne dojamejo ( ali pa nočejo ) dojet da epidemijo širijo cepljeni so Krek, Fafangel in Poklukar. se kdo od cepljenih hodi testirat. ne . čemu pa. saj je CEPLJEN. torej je nesmrten kot Ahil. sam ne pozabit ...prikaži več da tudi vi vsi cepljeni imate peto. jest sem necepljen in vsake par dni zvem da sem zdrav. pa vi cepljenci , lahko to isto rečete ?

  • martin72 20:11 30.julij 2021.

    Ne more vedeti kaj bo jutri,ne pa za marec,znajo ti strokovnjaki se kaj drugega kot širiti paniko,a ima sploh še kako drugo vlogo minister za zdravje,ali samo za covid-19?

  • Charles_Segura 13:59 30.julij 2021.

    Zdaj bo Google za spletno delo od doma plačeval od 25.000 do 30.000 dolarjev na mesec.Z mojo zadnjo mesečno spletno plačo sem prejel 27483 dolarjev iz računa paypal. Več o tem na tej spletni strani ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • krucefiks 22:30 30.julij 2021.

    čimprej zaprite,kaj sam palamudite

  • alen04 14:48 30.julij 2021.

    Sou uat?

  • brencl 15:40 30.julij 2021.

    NEcepljene poslati na neplačan enomesečni dopustn da se lahko cepijo. Če ne, pa nogo nekam in ukinitev vse sociale!

    • Slavko Krizman 16:20 30.julij 2021.

      a res al kaj? medtem,ko vi cepljeni veselo širite virus po prihodu iz dopusta al kako?če je koga za zapret ste to vi cepljeni,ki se ne držite več nikakršnih omejitev

    • dani5 17:39 30.julij 2021.

      Brencl ali obad je nadležna žuželka.

    • Slavko Krizman 18:42 30.julij 2021.

      pa nogo tudi lahko dobiš nekam...pa socialo ti bomo tud pobrali

    • Avatar jezeran
      jezeran 19:46 30.julij 2021.

      Tole se super sliši, samo potem vsem čikarjem isto, pa vsem debelim isto pa vsem ki se ukvarjajo z rizičnimi športi isto, u glavnem vsem ki obremenjujejo zdravstveni siszem iato. Aja potem pa lahko še zdravnike in sestre odpustimo, ker ...prikaži več ne bodo imeli kaj delat.Bedarija na kvadtat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.