Magazin /magazin/vip
86 ogledov

"Želela bi ostati v vlogi žirantke"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • HansAndersen 13:03 31.januar 2013.

    ma jaz je že gledat nisem mogel, hvala bogu da pride nova žirija, bojo vsaj bolj konstruktivne kritike, ne pa "point celega šova" kar je vsakemu isto rekla, more bit malo svežega vetra v vsem, tudi v politiki :)

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:08 31.januar 2013.

    Ja, kar "purja kolt" jo je oblila, ko so ji povedali, da je dobila trikrat NE in ne bo v žiriji :)

  • stela 14:15 31.januar 2013.

    Po kakšnem ključu so Braneta zamenjal z Damjanom mi pa tud slučajno ni jasno....sej ta človek ne zna pvedat 3 stavke skupi...škoda za Braneta

  • HansAndersen 14:23 31.januar 2013.

    tudi meni je žal za braneta

  • stela 15:31 31.januar 2013.

    Dej nehi .....smo se vsaj mal nasmejal.....ne pa tko kot ob gledanju žirije x-faktorja (al kaj je že blo) kjer je il en bolj čuden in poln samega sebe od drugega

  • mph 16:41 31.januar 2013.

    Osebno že zdaj vem, da bom gledal res minimalno, povsem me je minila volja, med tem, ko sem prej gledal zelo redno. Ker to, kar so naredili, je poden od podna. Konja, ki zmaguje, ne zamenjaš. Tukaj pa so zamenjali ...prikaži več kar 4 zmagovalne konje. Morda bi pa morali zamenjat Brankota.

  • mph 16:47 31.januar 2013.

    Sicer pa bi rekel, da je kar pravilo, da je zelo redko problem v delavcih, vedno je v šefih. Ki pa zaradi neznanih razlogov vedno ostanejo, da delajo škodo še naprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.