Svet
12746 ogledov

Zelenski zbodel Ruse glede mostu, Putin že odgovoril

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozef285 11:05 09.oktober 2022.

    Bo zelenca kmalu zaskrbelo za skrite milijončke!

  • Avatar Mark035
    Mark035 10:43 09.oktober 2022.

    Barabo zeleno bo še zeblo.. zima prihaja in mogoče jim bodo Rusi zakurili mesta, da reveže ne bo preveč zeblo. Nas pa tako ali tako greje samo, ko pogledamo zelenega klovna in klovneso iz Bruslja "von der Crazy".

    • Toma 10:47 09.oktober 2022.

      Se ti je kumara vnela od silnega lizanja ruskih riti?

    • janči 11:15 09.oktober 2022.

      Takih neotesancev kot je Toma kar mrgoli na tem portalu. Kot sem že pred časom zapisal, "za vsako rit, palica raste".

    • Avatar Mark035
      Mark035 11:19 09.oktober 2022.

      Toma - meni ne, temu pa se je: https://beta.publishwall.si/bozan.zabjek/photos/photo/65353

    • Toma 11:38 09.oktober 2022.

      Glede podobnosti z vojno za Slovenijo vas imam vse za nasprotnike in hinavce, ki sedaj lepo živite tu in sanjate o Veliki Rusiji, saj se je vaša Velika Srbija pomanjšala. Če bo 3. SV, in če bo kaj preživelih bomo ...prikaži več hodili na safari v nekdanjo Rusijo.

    • janči 11:48 09.oktober 2022.

      No, toliko v vednost "Toma", mi preostali imamo pa take in podobne vam, za izdajalce.

    • Toma 13:40 09.oktober 2022.

      In kdo ste vi preostali in koga sem jaz izdal? Verjetno onih 10% proti odcepitvi! In zakaj ne greste lepo nazaj in si naredite mini Jugopizdijo?

    • janči 15:39 09.oktober 2022.

      Mi preostali smo tisti, ki vemo, kaj je pomenil nacizem in fašizem, ki ga vi sedaj s tem, ko podpirate Ukrajino spet oživljate. In to dragi moj je izdaja. Naši predniki skupaj z Rusi so se borili proti tej grožnji ...prikaži več in jo tudi premagali, vi jo sedaj spet hočete obuditi od mrtvih.

    • Toma 16:16 09.oktober 2022.

      To mora biti pa zelo huda paranoja. Si že bil pri psihiatru? Osebno ne vidi nikjer nobenih naci-facijev. Kvečjemu levaki rišete radi te kjukaste križe. Tudi moj ded je padel v partizanih ampak nisem dovolil, da mi Juga opere mozek ...prikaži več kot vam. Nisem pa vedel, da si naci, če se braniš pred rdečkarji. Ni vse črno belo!

    • Toma 17:14 09.oktober 2022.

      Vidim, da z vami ni za debatirat. Torej pejte in se javite v Putlerjevo posebno operacijo kjer se boste lahko lepo do smrti bodli z vašimi Don Kihotovskimi naci-faciji! Lako greste tudi nazaj v Malo Srbijo, če še že ne ...prikaži več morete prilagoditi zahodu.

    • janči 17:53 09.oktober 2022.

      Moje mnenje je, da bi ti bolj potreboval psihiatra kot jaz. Podpiraš nekaj za kar še sam ne veš, kako zelo je v Ukrajini razširjeno. Še sama Amerika se je zamislila, ko so ugotovili, v kaj so se zapletli. Sicer ...prikaži več jim Ukrajina pride prav v boju proti Rusiji, ki jo želijo na vsak način uničiti in si prisvojiti njena bogastva, niso si pa mislili, da bodo v Ukrajini naleteli na gnezdo tako hudo razvitih ekstremistov.

    • Toma 21:23 09.oktober 2022.

      Boste potem organizirali ”miting resnice”, ker mi vsi živimo v zmoti?

    • Zlate 08:41 10.oktober 2022.

      Ej, Toma, kdaj si zadnjič pogledal zemljevid in primerjal velikost "male" Srbije in "velike" Slovenije? Bednik, zakaj se raje ne ubadaš s 'svojo' Slovenijo in daš mir Srbiji - oni te tako ne 'šmirglajo' niti pod razno ... 🤦

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:23 09.oktober 2022.

    "Na 19 kilometrov dolgem mostu je v soboto zjutraj eksplodiral tovornjak, ko se je mimo peljal vlak s cisternami, polnimi dizla. V napadu so umrli trije civilisti". Nič ne izvemo kako se je tovornjak znašel tam ravno v trenutku ko ...prikaži več je pripeljal vlak, ki je prevažal gorivo? Je bilo slučajno ali načrtovano? Je tovornjak šofiral voznik, ki ni imel pojma kaj prevaža in je on ena od treh civilnih žrtev? Kako je bila sprožena eksplozija, daljinsko ali časovno? Jo je mogoče sprožil celo voznik sam?

  • Avatar luckyss
    luckyss 11:20 09.oktober 2022.

    Verjetno bo Putin v kratkem udaril po ukrajinski energetiki, da EU ne bo edina na hladnem in v temi to zimo..

    • Kmodri 18:10 09.oktober 2022.

      S kakšnim izgovorom? Da ga ukrajinska infrastruktura ogrožena, ker se hoče priključiti Veliki Ruski?

    • Zlate 08:42 10.oktober 2022.

      Kmodri - misliš, da rabi izgovor?

    • Kmodri 16:57 10.oktober 2022.

      Diktatorji in vojni zločinci ne!

  • Dragonja 11:09 09.oktober 2022.

    Ni pametno,da Zeleni izziva,ker se lahko Putinu odtrga,pa bo joj v Ukrajini in EU.

    • Toma 17:16 09.oktober 2022.

      V temprimeru bo joj povsod, tudi na tvojem kavču!

    • Avatar Mirč Sla
      Mirč Sla 22:36 09.oktober 2022.

      . Prave resnice mi ne vemo in je samo vprašanje časa kaj se še lahko tam zgodi, kakšne bodo zadeve pri nas češ čas tudi še ni znano, Upam na najboljše, da se to že enkrat konča v Ukrajini, da bo mir.

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 10:38 09.oktober 2022.

    SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

    • Toma 10:45 09.oktober 2022.

      Progrom Rusiji in tebi Jugović!

    • Avatar zoo
      zoo 11:01 09.oktober 2022.

      Toma, vsaj po slovensko bi napisal- Tomaž :))) bemte jugoviča

    • Toma 11:30 09.oktober 2022.

      Hm, sem bolj indijansko usmerjen in vzel za nick le prvo polovico imena bojne sekire, ki jebolj miroljubna od drge.

    • Kmodri 18:11 09.oktober 2022.

      brez Carja Blaznega in njegove soldateske!

    • Zlate 08:34 10.oktober 2022.

      Toma, se mi zdi, da bi bilo bolj, če bi namesto 'pol nicka bojne sekire' v roke vzel kako knjigo, ker te slovnica jebe ... 🤦

  • Jernej65 10:03 09.oktober 2022.

    Napadi Ukrajincev premišljeni, učinkoviti. Ruski napadi brez idej, nabijanje po civilistih. Ruska ladja Moskva se je že zdavnaj potopila, sedaj se potaplja cela Rusija.

    • Avatar Hribar65
      Hribar65 10:39 09.oktober 2022.

      v tvojih sanjah.. realnost pa je ravno nasprotna. Potaplja se EU in fašistična Ukrajina.

    • Toma 10:48 09.oktober 2022.

      Hej ”Z”guba, kako pa kaj Mala Srbija?

    • janči 11:24 09.oktober 2022.

      "Z" kot zmaga, ti izviren Jugovič Toma.

    • Jernej65 11:42 09.oktober 2022.

      "Z" kot zaton zgube Putkota.

    • h4ck3r 12:07 09.oktober 2022.

      Jernej...brez pomoči, saj vsi vemo koga, bi bili Ukrajinci v izgubljenem položaju. Res da je začetni odpor bil odvisen od njih, vse trenutne operacije in orožje, pa so samo načrti ZDA. Sicer pa so včeraj same ZDA priznale, da so ...prikaži več načrtovale gverilske boje ukrajincevpo ruskem zavzetju Ukrajine. So pač očitno prilagodili taktiko. Če pa greš poslušati njihove TV kanale, pa vidiš da se jim gre samo za $ in pa že zgodovinsko mržnjo proti rusom.

    • smoljo 12:47 09.oktober 2022.

      H4,ukraina bo zda hudo plačevala še stoletja..."pomoč od zda",ni nikoli zastonj...

    • Jernej65 16:59 09.oktober 2022.

      h4ck3r, in kaj je s tem narobe če se pomaga Ukrajini. Še Putko išče pomoč pri Iranu, Severni Koreji, plazi se okrog Kitajcev, pa taka velesila. Putko se je zelo razgalil in vsem pokazal, da je Rusija gnila veliko bolj ...prikaži več kot si je bilo kdo predstavljal. Bolje da Ukrajina plačuje tistim, ki ji pomagajo, kot pa da služi kot podložnik Rusom. Putko si je zapravil še tisto malo slovesa, ki ga je imel. V glavnem nič od nič od Rusije, sramota za njih in vsa čast Ukrajini.

    • Avatar pantani
      pantani 07:43 10.oktober 2022.

      Jernej,vedno na repu komentarjev!!! Uboga prodana in zmedena duša!!!

    • Jernej65 07:58 10.oktober 2022.

      Med skrajnimi levaki, to ni nič neobičajnega. Če bi skrajni levaki vladali, bi pa bila država na repu sveta, kot recimo Venezuela, Severna Koreja, Belorusija. Poglej si malo, kje so stacionirane države z enako mislečimi kot si ti. Katastrofa. Še ...prikaži več sreča, da mi je bog dal razum in pamet za razliko od tebe.

    • Zlate 08:31 10.oktober 2022.

      Jernej, če bi ti imel vsaj r in p od razuma in pameti, ne bi ves besen in sovražen pisal neumnosti in kot kaka stara baba opravljal 'levake' ... in potem se še sam hvališ ... 🤣

    • h4ck3r 08:46 10.oktober 2022.

      Jernej...upam da mene ne šteješ pod levake, ker nisem L od njih...nisem za Ruse ali Kitajce, sem pa definitivno proti ZDA oz. njihovi trenutni politiki. Poleg tega nisem proti pomoči Ukrajini, ki bi bila bolj smiselna v nevojaški pomoči, ampak ...prikaži več to je samo iluzija. Sem pa proti ZDA, ker ko gledaš njihove MSM in slišiš primerjave "uveljavljenih" novinarjev v smislu...

    • h4ck3r 08:47 10.oktober 2022.

      ...za Ukrajino smo porabili toliko, v nslednjih XX letih bomo pa zaslužili s tem toliko in toliko več, s tem da se je pobilo toliko in toliko Rusov...no potem pa mi gre na bruhanje in ne vem kdo jih ne ...prikaži več bi zamrzil v njihovem očitnem spodbujanju k nadaljevanjuu konflikta za lasten zaslužek in reševanje lastne ekonomske nesposobnosti.

    • Jernej65 09:13 10.oktober 2022.

      h4ck3r, svet ni črno bel, tudi okrog nas ni vse idealno. Človek mora sodelovati tudi z tistimi, ki mu niso najbolj pri srcu, ker smo si zelo različni. Cel svet je pokvarjen z Rusi, Američani, Kitajci na čelu. So pa ...prikaži več neke osnovne smernice za katere pa vsaj mislim, da smo si skoraj vsi enotni, da jih ne moreš podpirati. Med te pa sigurno spada trajna agresija na sosednjo državo. V tem oziru pač podpiram Ukrajince, pa čeprav dobro vem, da niso svetniki, vendar je Putin še bistveno bolj grozen.

    • h4ck3r 09:29 10.oktober 2022.

      Jernej56...se strinjam, vse je daleč od idelanega...na žalost pa bo ta agresija ali vojna, kakorkoli jo že poimenujemo, v kolikor se ne razvije v kaj večjega ali popolnoma preneha pomoč tretjih, resnično postala na žalost trajna.

    • jozicamurn 19:06 13.oktober 2022.

      se ne strinjam z vama dvema, Ukrajina je mižala, ko je pobijala svoje državljane Ruse in izvajala represijo nad njimi, podpiral jih je zahod, specialna operacija ni nekaj trenutnega leta 2020 2021 ali 2022, ampak se to vleče še iz ...prikaži več nespoštovanja mednarodnega prava UN s strani ZDA in Velike Britanije in to kar vidimo danes je posledica teh neligitminih zločinov s strani ZDA in Velike Britanije povsod po svetu. Ko se bo to popravilo in bodo zločinci odgovarjali, takrat se lahko pogovarjamo o miru.

    • jozicamurn 19:09 13.oktober 2022.

      Ne morejo nekateri to narediti in še delati in da za to ne odgovarjajo in da potem trdijo Rusija je "agresor", ko pa so sami načrtno delovali proti Rusom in njihove žrtve niso upoštevali zaradi politike in vlačili nato teroristično ...prikaži več organizacijo v bližino Rusije. Prvo morajo malo dobiti po betici teli z zahoda in da se jim sodi in da občutijo kar so delali sami, potem pa lahko nadaljujemo z mednarodnim pravom.

    • Avatar pantani
      pantani 19:49 13.oktober 2022.

      Bravo jožica!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.