Magazin /magazin/vip
4219 ogledov

Žena predsedniku Perutnine Ptuj perutničke doma brani

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 11:14 15.april 2016.

    Moja svakinja je bila vegetarijanka. Tista najbolj zagrizena. Ko je njen otrok že začel jesti gosto hrano in so prišli k meni na obisk, sem jo vprašala, kaj naj mu skuham. Dala mi je smernice, katero zelenjavo IN meso naj ...prikaži več zmiksam (nimam otrok in sem hotela pripraviti okusno). Ko sem potem napeljala, da je povedala, kaj otroku pripravlja, je na koncu komentirala samo, da je vegetarijanka ona, otrok pa bo, dokler ga bo pod njeno streho, jedel to, kar mu bodo pripravili, torej tudi meso. In da mu ona pripravlja to, kar morajo taki otroci jesti za normalen razvoj, torej tudi perutnino, ribe, včasih govedino in da je s tem, ko sta se z mojim bratom odločila za naraščaj, sprejela to, da bo morala pripravljati meso. Ko se bo osamosvojil, bo pa lahko vegetarijanec, presnojedec oz. karkoli bo že hotel. Svakinja že nekaj let ni več vegetarijanka. Tale Karin je pa ena kokoš. Če pravilno razumem, otrok na rojstne dneve nosi svojo hrano, da se ne bi 'kontaminiral' z 'navadno?' Uf, upam stavi

  • glicinija 07:49 12.april 2016.

    kaj naj rečem, .....nič.

  • KOJAK 08:24 12.april 2016.

    Se strinjam...škoda besed!

  • OF 08:30 12.april 2016.

    S polno ritjo je lahko srat.

  • macko 08:48 12.april 2016.

    heh, nisem ne ortodoksni, ne striktni vegan, pa vseeno ne uživam polija, in ne perutničk: pa četudi "ptujskih"... čeprav so košer...heh

  • malonaokoli 10:10 14.april 2016.

    egocentrično sebično nakladanje ki ga normalen dec ne bo dolgo trpel...gurmanstvo je družabnost in ko temu omejuješ svobodo umre čar in duhovitost.

  • malonaokoli 10:11 14.april 2016.

    jima dam 5 let skupnega življenja...

  • malonaokoli 10:13 14.april 2016.

    in zato se rojevajo sekte...ker ne znajo posamezniki s svojo glavo normalno živet

  • malonaokoli 10:15 14.april 2016.

    zelo slaba reklama za PP upam da bo šel gospod za managerja v Železnino !

  • patron 16:07 05.avgust 2016.

    hahaha... duhovito

  • Majazmaja 18:47 12.april 2016.

    Karin, iskrene čestitke za izvrsten želodec. Da pri 40. lahko daš 90-letniku ... Uau, bravo.

  • essence 22:09 12.april 2016.

    To pa je hinavščina. Mož služi denar z delom v podjetju, ki je pomori milijarde živih bitij ona pa doma prav s tem denarjem kupuje veganska živila, hodi na počitnice ipd...?!? In otroke vzgaja v tem duhu? "Mami, zakaj mi ...prikaži več ne jemo živali?" "Ker jih imamo radi... "Oči, kje delaš?" ... OMB OMB

  • dusan72 02:58 15.april 2016.

    Načeloma nimam nič proti raznim VEGE osebkom, ampak... že od pradavnine človek NI RASTLINOJED in telo za svoj razvoj potrebuje tako sadje, zelenjavo... kot tudi meso. Ali je to najbolj zdravo ali ni... ne bi o temu. Me pa pri ...prikaži več teh "razsvetljencih" ponavadi zmoti, da svojim otrokom tako ali drugače dirigirajo KAJ naj jejo. "Sinu ne preprečujem, mu pa vedno pripravim alternativo..." HINAVŠČINA v enem stavku, da ni večje. Tale ne bi bila moja žena niti 24 ur.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.