Svet
174 ogledov

Ženska umrla zaradi kajenja marihuane

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korisnik_14263 15:02 01.februar 2014.

    HAHAHAHA B.G. odpustit bi te mogli!!!! Sram te naj bo.. kako novinarsko delo te to je??... Kolko so ti v zep potisnili da take clanke pises... Zaradi takih oseb kot si ti B.G. ljudje prenehajo z branje (prim.) zurnala, ker ...prikaži več raje sploh vec nobene novice od vas ne dobijo kot pa da berejo take lazne zgodbe... SRAM TE NAJ BO

  • Jan Lap 13:05 02.februar 2014.

    Mislim da kaj takega se ni zgodilo zaradi marihuane :D pa ta članek dobesedno samo preveden iz originala...Pa preverite ta metro kot da bi bile naše ''navičke'' :D

  • YaKo 18:36 31.januar 2014.

    Cilj tega članka niso dejstva ampak propaganda proti marihuani.

  • tralala 20:49 31.januar 2014.

    Bullshit.

  • Gannicus 22:16 31.januar 2014.

    vsaki dan umira na milione na tem svetu in to ne od marihuane ampak od lakote !!! da pa bi nekdo umrl od marihuane, nisem še slišal...prej od alkohola, cigarete, "bio" hrane (tumor), zdravil ipd. ! mediji ...prikaži več ste eni pravi paraziti...

  • erikkk 00:47 01.februar 2014.

    To je anti reklama , da nebi ljudlje več toliko bili za legalizacijo marihuane..reklama zdravniških lobijev

  • bruced 10:06 01.februar 2014.

    Da vas ni sram laži pisat. Nisem vedel da so tudi vas podkupili zdravniški lobiji. Naj kar oni berejo te praznice. Jaz vašega časopisa ne vzamem več v roke. Niti zaradi sudokuja več.

  • Dexterius 11:32 01.februar 2014.

    Če ste pametni, odstranite tole laž, v nasprotnem primeru vam garantiram, da boste izgubili še tisto majhno število razgledanih bralcev vašega ''časopisa''.

  • Primož Zerbo 13:42 01.februar 2014.

    e moji vi

  • Rok Kralj 13:44 01.februar 2014.

    glede na to da je zapadla v depresijo zaradi konca dolgoletne zveze in zaradi sinovove izključitve iz šole je bolj verjetno da je zaradi tega doživela srčni napad kot pa trave

  • Matej Fekonjaskok 14:11 01.februar 2014.

    you can't brainwash me ;)

  • moder 14:42 01.februar 2014.

    B.G. a ti ni nic nerodno?

  • Bostjan Matjasic 14:45 01.februar 2014.

    HAHAHAHHA.... mene pa bo srčna kap od smeha, ko sem prebral vaš članek. Vidim da vam je spet nekdo plačal da se objavi takšen članek. Ne me basat z takšnimi. Ljudje umirajo od lakote po svetu vsak minuto :( Raje ...prikaži veče pišite o pomembnih stvareh in opozarjajte na vsakodnevne krivice , ne pa da se ukvarjate z lovom na čarovnice.

  • kockar 17:19 01.februar 2014.

    Tole je zadnji clanek ki sem ga prebral na vasem mediju.hvala za to informacijo!

  • frogstomp 17:27 01.februar 2014.

    ueasy folk... žurnal je med drugimi poročal tudi precej pozitivnih zgodb na področju marihuane, ta članek je žal reuters jajca... me pa veseli, da bralci kritično opozarjajo na vse dezinformacije okoli ljube bilke, vsaj v ljudski sferi se veliko dela ...prikaži več na resnici okoli te rastline... parlament pa to.. je pa druga stvar.

  • Neli Kontrec 18:13 01.februar 2014.

    če že dobesedno kopirate članke angleških strani (http://metro.co.uk/2014/01/30/the-tragic-proof-that-cannabis-can-kill-mother-dies-from-poisoning-after-smoking-drug-4284553/ ) bodite vsaj pravi novinarji pa preverite se druge clanke v zvezi s tem ;)

  • slovenia420 14:55 02.februar 2014.

    Kakšne jajce strelja Žurnal. Na ravni 24ur in Lady...

  • radsemastimzmesom 20:25 31.januar 2014.

    Zanimivo, da ni nikoli članka o tem, da je umrl sosedov France (da, Slovenec), ki je spil na tešče dva štamprla in so mu dokončno odpovedale ledvice. In šokantno, za štamprla je zapravil samo za 3,01 EUR v vaški gostilni. ...prikaži več Res je, da je pred tem 50 let vsakodnevno pil alkohol, vendar se je pred 2 leti odločil, da opusti to razvado, ki pa ga je spet premamila. Žurnalovci, če je naročnik te antipropagande katera SLO javna ustanova, imamo davkoplačevalci pravico izvedeti, kdo je to. Sramota, da se greste takšne perverzije in poskušate zavajati ljudi. Alkohol UBIJE več ljudi kot marihuana.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.