Zdravje /zdravje/otrok
12773 ogledov

Zgodba stevardese: Naenkrat zaslišala jok, zaradi katerega bi naredila vse

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:53 10.november 2018.

    Jana Bejba, očitno ne razumeš tistega, kar si prebrala. In zakaj hudiča pa bi ti morala poznati zdravstveno stanje matere??? Mati je namreč glede na zapisano preživela na letališču kar OSEM UR, zato ji je zmanjkalo hrane za otroka! Tvoje ...prikaži več neumnosti o "obliki ženskih prsi" pa najbrž nihče ne razume.

  • Jana Bejba 16:53 09.november 2018.

    Meni to ni v redu.. Da neka druga ženska nahrani tujega dojenčka.. S kakšnimi razlogi.. Zakaj mama od tega otroka imela pripravek za mleko za dojenčka? A ni mogla mama sama nahraniti lastnega otroka? In še oblika ženskih prsi se ...prikaži več bo poznalo, ki bodo take ostale kot so. Zelo me zanima zdravstveno stanje same mame od A do Ž in to v podrobnosti, zakaj je morala stervardesa nahraniti njenega otroka? Če na koncu članka je bilo danes na 9.11. objavljen, piše pa na 5.11. A si ni priskrbela dovolj hrane?

    • Jana Bejba 17:00 09.november 2018.

      A si mni mogla sama pripraviti za hrano/vodo za na pot? Sej nimam nič proti stervardesi. Ampak vseeno. Ko sem prebrala v angleščini. Deluje mi mama od tega otroka šlampasto z zanemarjanjem, oprosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.