Slovenija
31 ogledov

Zidar podaril skoraj 9 milijonov evrov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 14:38 21.junij 2013.

    V tolažbo mi je,edino to :da bo vse Nakradeno "podedovala Matilda"škoda je pa ta,de nebo videl svojih potomcev, kako to nakradeno premoženjo, spuščajo po črtici tja globoko v nos , dol do riti..

  • JellyFish 18:07 04.julij 2013.

    Nene, tako v Sloveniji izgleda!!! Drugače je to daleč od demokracije in blaginje. Jaz bom samo to rekla, da nas je lahko sram, kak gamad podpiramo, a mi debatiramo tukajle na forumu, oni pa se nam smejejo. Mi smo krivi ...prikaži več in dokler se bomo obračali stran, tako dolgo bo to trajalo...Zj pa napet možgane.:)

  • Senior 12:20 05.avgust 2013.

    Stolp, ti si zmešan!

  • Oxxo 12:50 21.junij 2013.

    Kater sitric ali teta NAČRTNO zavlačujeta sodne postopke proti temu kriminalcu?!Četudi samo za 6 esecev - predno ga bo pobralo in se bo upam cvrl v peklu bi moral na dob. Pa upam, da bo tam dobil še kakšne ...prikaži veče buške ali še kaj več ko mu bo žajfa padla na tla.

  • Stolp 13:30 21.junij 2013.

    >>>Kater sitric ali teta NAČRTNO zavlačujeta sodne postopke proti temu kriminalcu?!Isti strici in tete, ki so tako pospešili postopke proti Janši in ta desnim tajkunom.

  • tangua 14:07 21.junij 2013.

    Koliko let je že trajalo proti orožarju ??

  • Oxxo 15:52 21.junij 2013.

    Podpišem!

  • Šemefuky 17:07 21.junij 2013.

    Enako tebi, s tem, da tebi niti žajfa ne rabi na tla padati.

  • Šemefuky 17:11 21.junij 2013.

    Zidar + SLS Podobnika, Božič, Dudek Žerjal in njegov kolega Sirotič to so zmagovalne kombinacije, ko se je frajer pasel na državnih jaslih in denar prpakiral na take in podobne načine. Saj je podaril njegov denar al ne?

  • Oxxo 09:06 22.junij 2013.

    @Šemefuky - a si si malo obremenjen z mano? A me še sanjaš al kaj? Sem ti že v drugem postu napisal - pa bom ponovil: A ga danes še nisi dobil pa si slabe volje?

  • vladek 13:20 21.junij 2013.

    V Egiptu Mubaraka,pripeljejo v bolniški postlji na sodišče.Pri nam pa malo zakašlja pa so že kršene človeške pravice obsojenima ,če morajo na sojenje.FUJ in komunisti

  • titty 13:47 21.junij 2013.

    Komunisti??? To je novodobna demokracija! Ste hoteli demokracijo, sedaj jo imate. Takle to zgleda!

  • Lavdan 14:33 21.junij 2013.

    Zidarja morajo obdelovati previdno v rokavicah, ker preveč ve. Preveč raznih Simon bi se pojavilo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.