Slovenija
5042 ogledov

"Zima bo lahko dolga tudi osem mesecev"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 17:13 06.september 2022.

    Bo Zelenski poslal ladjo fižola, potem pa skupne prdilnice v Bruslju in drugod po EU uredit in plin uporabit za kurjavo...V slogi je moč kreteni evropski..

  • Kmodri 19:42 06.september 2022.

    Tek po poti spominov nas bo ogrelo.

  • lojs 17:08 06.september 2022.

    pa sej po drugih mestih ne bo kaj dosti boljše ... biomasa bi bila verjetno še najboljša izbiro, ker to imamo doma in najbrž se nebi smela toliko podražiti, medtem ko plin ... joj, groza in strah

    • Naklonsky 12:01 07.september 2022.

      Kakor za koga. Jasno, da si mr. Taubi želi dolge zime zaradi enormne porage el. energije in planiranih dobičkov. Raja pa tako ne ve, zakaj gre… živela svoboda!

    • lojs 13:31 07.september 2022.

      bomo videli kako bo, ko bo še kdo drug plačal proteste ali se bo pa folk sam organiziral ... mislim da bo zadolženost narasla na 50mrd ali pa še več ... pa kdo se bo sekiral ... inflacija raste, denar ...prikaži več tiskajo , po štacunah pa še vedno štejejo centke, HALO? ... eu, propadli projekt

  • kapibara1 18:35 06.september 2022.

    Že sedaj se mi 6/7 mesecev na leto zaračunavalo ogrevanje..

  • djdj 17:33 06.september 2022.

    Pretiravanje. Jaz pravim 7 mesecev mraza. Do konca maja. Tako izgleda to globalno segrevanje.?

  • bobubob 17:41 06.september 2022.

    Kakšno bo vreme, bodo pravi gospodarji povedali onim v Davosu, da si bodo ti lažje načrtovali svoje počitnice in posle. Mi, plebs, pa bomo to izvedeli kar sproti, saj nismo nikakršen dejavnik več. Včasih je za plebs veljalo - 'moli ...prikaži več in delaj', danes pa 'molči in glej RTV&NOVA24'. Živeli zelenski, grete in utd !

  • Naklonsky 11:55 07.september 2022.

    Levaki že vedo, kako dolga bo zima. Janković je samo citiral enega izmed členov plana golobistične mafije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.