Slovenija
126 ogledov

Žito prodano Podravki

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jagijagi1 18:34 21.april 2015.

    Bojo šiptarji pekli POCENI!

  • marabunta 20:11 21.april 2015.

    a imamo sploh še kaj svojega al je že vse kar je vrednega prodano ???mi smo v te firme celo življenje vlagali, koliko neplačanih ur, odtrganih plač za razvoj, prostovoljnih akcij in še kaj drugega je bilo vloženo in sedaj ...prikaži večaj si dovoljujejo vse prodajati za male pare,.....in koristi, kdo jih ima ?? jaz sigurno ne

  • Johan Spohan 20:40 21.april 2015.

    Upam da te kupi HDZ.

  • Johan Spohan 20:41 21.april 2015.

    Nas je sem pripeljal veliki osamosvojitelj.

  • tralala 20:50 21.april 2015.

    Sramota...

  • puksicd 21:53 21.april 2015.

    Ne jem več Gorenjke. Ko j*** hrvaće!

  • legija 22:08 21.april 2015.

    Jaz na Bolhi prodajam Murgle, če je kje kakšen interesent!?

  • jakec1575 23:07 21.april 2015.

    Zamejski koroški Slovenec: " Mi koghoški Slovenci smo z veliko težavo oghranili lepo slovensko besedo. Lep slovenski jezik!" Nakar mu iskreno čestita Janez kranjski janez: " Odlično, baš odlično, mi također!" iz Moped šova konec 80ih. ;)Zaveze so ...prikaži več ključne, butli. Ker če je na firmo vezanih na stotine dobaviteljev in malega gospodarstva gredo cugrund vsa ta delovna mesta. pravite, da če so kvalitetna, da ne? Konkurenca v resnici ne obstaja. Samo na papirju za naivčine. Vsak dobavlja pri svojih. S privatizacijo tavelike države težijo malim, da naredijo iz njih kolonije. Kaj je z Lekom danes? Ja hvalijo se, da so plače boljše in da se je zgodilo integracija. Ja, naše znanje in ljudi so izvozili po svetu, Dobiček izvažajo. Koliko pa Lek investira v svojo bližnjo okolico? Pa poglejte kako to počne Krka in Gorenje. Pa če smo pošteni je prehrana veliko bolj strateška surovina kot pa zdravila. Če jutri izpade promet, Slovenija crkne, ker je odvisna od uvoza.

  • dragec 21:10 21.april 2015.

    Kaj se razburjate, RAZPRODAJA, pa to si želimo in pika. Prodamo Gorenjo, kupimo Kraš, prodamo Žito, kupimo Karlovačko pivo, Prodamo hotel v Portorožu, kupimo luko Rijeka.

  • peromornar 13:10 21.april 2015.

    "kr ena", nismo balkanski hlapci, smo balkanci pa naj si še tako želimo da bi bili "del civilizirane evrope". Tukaj "levaki" nimajo nič," tadesni" zarukani folk z mantro "hišica in zemljica" je pripeljal do te morije. V tako osovraženem socializmu ...prikaži več v bivši državi smo lepo izkoriščali vse ostale republike in bili "uspešna deželica". E, sedaj ko ni več "balkana" da ga lahko obiramo smo pa pokazali kaj smo vredni. NIČ, dragi-a "kr ena", nič nismo vredni ker smo NESPOSOBNI! Od tiste famozne štorije o "mali švici" smo prilezli na položaj da nas zarukani hrvatarji kupujejo vsepovprek (pa še balkanci niso, oni so del "europe". He, he!

  • nostradamus 06:23 22.april 2015.

    kakorkoli ze drzava bo prodala vse do spodnjih gat da bo le denar za njihove place in vzdrzevanje preogromnega drzavnega aparata proracun je iz leta u leto visji - seveda dolgovi nas tarejo a vsi ti ali vecina teh dolgov ...prikaži več je nastala iz potrebe po zagonu gospodarstva ki glej zlomka v vecini primerov ni videlo drzavne pomoci tisti ki so jo pa bili delezni se pa sedaj prodajajo tujcem za drobiz dokapitalizacije bank so svetovna natega slovencev lahko je tako delati dokler raja placuje racune to me spominja na case med 1950 -1980 koliko drzavnih podjetij je delalo z izgubo a z blagoslovom partijskega vrha saj so jih vodili ustrezni kadri seveda so bila med njimi tudi zelo uspesna podjetja a vse to kar se je dogajalo prej se dogaja tudi sedaj racune za to pa placujemo davkoplacevalci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.