Slovenija
16 ogledov

"Življenja se ne da urejati z referendumom"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ecco 09:44 17.marec 2012.

    No očitno nisi prebral DZ!Potemtakem bi vedel da istospolni pari ne morejo posvojiti otrok, razen v primeru če ima en od partnerja biološkega otroka!Otroci ne odločajo kdo bo njihov strarš! Tudi tvoji ne! Kdo pa pravi ...prikaži več da si tvoji žeijo tebe za starša?

  • allstarr111 11:21 17.marec 2012.

    Mene ne moti noben od tki. pripadnikov HOMO skupnosti. Moti pa me da me posiljijejo naj spremenim mišljenje, češ da je njihovo istospolno partnerstvo nekaj normalnega v tujini ter na postane tudi pri nas. A čez par let lahko pričakujemo ...prikaži večmo da bo skupnost pedofilov ki jih ni malo, tud zahtevalo naj jih sprejememo za normalne ?

  • Janezek07 11:42 18.marec 2012.

    Istospolno usmerjen oče je lahko čudovit oče in istospolno usmerjena mati je lahko čudovita mati. Nikakor pa ne more biti mati oče niti oče mati niti ne more nihče imeti dveh očetov niti dveh mater. Tako preprosto....Otrok samohranilca/ke ima ...prikaži več še vedno oba starša, čeprav je eden umrl ali se odselil. Kot moški se lahko ločim od žene in odidem (od žene), za vedno pa ostajam oče! Nikoli ne bom podpiral tega, da se otroku enega starša preprosto izbriše in se mu da nek nadomestek!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.