Avto
4282 ogledov

Zlorabam mopedov do 25 km/h je odklenkalo

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 17:49 24.junij 2016.

    Sedanji pa je res, ko je samo čudež, da ni bilo do sedaj že več žrtev zaradi nevzgojenih otrok in najstnikov nezvgojenih staršev. Upam, da bo končno odklenkalo, da me po kolesarski med tekom preleti mimo 25-ka, ki gre najmanj ...prikaži več 60-80. Za take, ki nimajo v glavi mora skrbet zakon, da zaščiti ostale. Pa so tudi takšni kozli od 60 let na istem nivolju na 25-kah. So pa moram reči seveda tudi izjememe. Redke sicer, zelo redke.

  • mph 22:24 24.junij 2016.

    Se strinjam glede tega, ker tudi taki so in pri polni brzini je otrok mrtev, če ga trešči na sprehajalni poti, ker radi vijugajo. Vendar gre pri motoristih, ne vedno seveda, pogosto za prave male huligančke s podivjanimi hormoni, če ...prikaži več ima beko zadaj se počuti še bolj džek, ob pa po možnosti še telefon .... in danes je kmalu otroka na promenadi kmalu podrla še neodgovorna babnica na rolerjih ... kolikor je imela moči verjetno je vijugala med pešci ... take bi morali preganjat policija in redarji in jih še nalomit pošteno preden grejo pred sodnika za prekrške.

  • STF 22:43 24.junij 2016.

    Ns nekem klancu ti brez celade ogrozas samo sebe. Bedak ki vozi pa 60 po copovi ogroza pa vse ostale, ki so morda le sli na sprehod. TI JE ZDEJ JASNO ?

  • vzev 23:38 24.junij 2016.

    Meni je popolnoma jasno, da on ogroža druge s svojim divjanjem. Toda s tem, da ne nosi čelade pa ne ogroža druge, temveč sebe. Enako kot jaz s kolesom na nekem klancu. Naj dajo registracijo, tudi izpit zaradi mene, ne ...prikaži več rabijo pa komplicirati z nošenjem neke čelade. Jaz še pri mopedu nebi imel obvezno čelado, ker se s tem ne ogroža nikogar.

  • Ivo 16:02 24.junij 2016.

    Preberite te določbe novega Zakona o voznikih:Na podlagi enotnih ekonomskih normativov, ki jih pripravi Gospodarska zbornica Slovenije, določi minister pristojen za promet NAJNIŽJO ceno učne ure usposabljanja kandidatov za voznike.Vodja šole vožnje lahko poučuje kandidate za voznike NAJVEČ ...prikaži več 60 učnih ur mesečno.Rešimo našo MLADINO, starejši od 50 let ne smejo delati dlje kot 6 ur na dan, pa bomo imeli delovnih mest kolikor hočemo... Če ste z avtošolami to naredili, dajte še sebe odstranit malo.

  • gregy 17:11 24.junij 2016.

    Ti boš šel skozi čim prej. Ta zakon je sam en drek!

  • Kaja Alyo 16:52 28.februar 2017.

    "Takšni izstrelki (uradno koles) pa seveda predstavljajo veliko nevarnost v prometu, saj konstrukcijsko (zavore, okvir ...) niso prilagojeni takšni vožnji."Večina je pripravljena, da se samo vstavi CDI, ki blokira na 25 oz 50km/h, potem se samo izda primerna dokumentacija. ...prikaži več ;)Nekatere 125ke imajo okvir in vse ostalo enako, le da je mašina 125cc (in par malenkosti).In zakaj za kolo z pomožnim motorjem ne potrebuješ izpita, za kolo z motorjem pa? Sistem vožnje je enak, križišča in pravila so za vse enaka, če pa potrebuješ izpit, da se lahko pelješ 50 po ravnini namesto 25 potem pa nevem ne. Ko se pelješ 25 si še v večji nevarnosti, saj te vozila v nedogled prehitevajo, potem se pa še najde kakšen kolesar...Čelada... tvoja odločitev, če se želiš zavarovati ali ne.Sam sem se vozil z 25ko, ki je šla cca 90kmh 5 let in nikoli nisem povzročil problema. (sedaj imam izpit)Problem pa lahko povzročijo nekateri tudi pri 25kmh, z čelado, registracijo, ipd... Ko mu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.