Slovenija
116 ogledov

Zmeda glede premikanja ure

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:01 26.marec 2016.

    Premikanje ure je popolna oslarija.Že zdavnaj bi morali to ukiniti.

  • leonardo 07:58 26.marec 2016.

    In kako lepo bi bilo, če ti reklamarji ne bi bili tako agresivni. Lahko bi bil samo ta, pa ga iz jeze ne bi naročil TELRMAH mislim .In še ustaviti ga ne moreš, mislim.To je tako, kot GEN I, ki ...prikaži več ima v eni uri oddaje 30 minut svoje reklame, pa misli, da bodo vsi gledalci preklopili tja. Ja kje pa, saj je narod jezen, da se jim iz ušes kadi. Tudi pri tej stvari je treba imeti mero, kajne?

  • AnzeSmolej 07:34 26.marec 2016.

    kako bi bilo fajn če bi bil poletni čas skozi celo leto! Vse kar si želim pozimi je 1 ura več svetlobe popoldan.

  • McClain 07:43 26.marec 2016.

    že,že, sam bo zjutraj do pol devetih tema... :-) poleti bi bili pa bebci če ne bi tega delali. Komu koristi sonce ob pol stirih zjutraj??

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:33 26.marec 2016.

    Ne rabmo premikanja ure. Če hoče kdo več delat ob svetlobi naj si pa spremeni urnik.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:34 26.marec 2016.

    AnzeSmolej+1Točn tko!!

  • AnzeSmolej 08:13 26.marec 2016.

    zjutraj ni pomembno, itak večina ljudi dela.

  • Janez_53 08:57 26.marec 2016.

    O čem pa pravzaprav trobezljaš? V tem članku je govora o PREMIKIH URE NA POLETNI ČAS!!!

  • mph 09:57 26.marec 2016.

    Glede koristi, si študije niso enotne, prej ne kot ja. Dokazano pa po praktično vseh študijah ŠKODI ZDRAVJU ta premik. In že to bi moral biti dovolj velik razlog, da se pusti čas kot je naraven.

  • mph 09:59 26.marec 2016.

    A se tebi zdi, da zaradi premika ure nenadoma dan pridobi 1 uro svetlobe? Premik časa je samo PREMIK. Če je zdaj 12 ur svetlo, bo tudi po premiku 12 UR svetlo. Zmedo pa naredi veliko na zdravju ljudi, dokazano ...prikaži več skozi neštete študije.

  • Harrison 10:08 26.marec 2016.

    Nisi napisal nič novega. Samo da zjutraj ko je že svetlo, veliko ljudi še spi in zaradi tega, ker je zunaj dan ne vsaja prej, kot po navadi. Zato je vseeno, če je eno uro dlje tema, oz. uro kasneje ...prikaži več dan. Samo v tem je point. Zvečer pa je narod v gibanju in ima tako uro dlje svetlo. Sama logika, nič drugega.

  • max 10:54 26.marec 2016.

    Mal je jezen ker se mu reklame nabijajo čez cel monitor. :)

  • antitrust 12:07 26.marec 2016.

    Potem zagovorniki nepremikanja hočejo poleti že ob 3 dnevno svetlobo ?

  • antitrust 12:08 26.marec 2016.

    Bravo. Pusti budale, saj itak ne razumejo.

  • zdrej 12:33 26.marec 2016.

    Zgleda da si ti človek mesta. Vsak pravi kmet mora vsaj dvakrat dnevno v hlev.

  • zdrej 12:35 26.marec 2016.

    Tistim, ki so sposobni tako hitro vstat :-)

  • jgm 13:43 26.marec 2016.

    Naloži si AdBlock, pa ne boš imel na monitorju nobenih reklam.

  • Harrison 19:01 26.marec 2016.

    Se nima smisla z vami prerekati. Poglejte koliko milijonov ljudi to dela po svetu. Verjetno so same mestne srajce, ki o kmetih nimajo pojma. adijo !

  • leonardo 13:19 27.marec 2016.

    Ja oprosti Janez. Sem res trobezljal ker se mi je odtrgal, ker mi je reklama skakala pred očmi. Hvala ti Max za razumevanje. Mogoče me je pa premik ure tudi malo spravil iz tira in si moral prebrati moje trobezlanje. ...prikaži več Oh, Janez ko bi ti vedel, koliko hujšega trobezlanja narod napiše, pa ti še uho ne poči. Torej, ko bom naslednjič kaj napisal pa me preskoči, prav? Ne bom nič jezen

  • Ferluci 18:47 28.marec 2016.

    Kmet ne dela po uri, pač pa po dnevu oziroma po biološki uri potreb živali, te pa, kolikor vem, še vedno ne poznajo na uro... Tudi ti nisi turist, oziroma dopustnik, če kar naprej zjaš na uro. Slaba referenca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.