Slovenija
3270 ogledov

Zmeda pri cepljenju v Ljubljani, vsak dan ostala tretjina cepiva

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 17:26 24.april 2021.

    Koordinacija in strategija so zgolj na besedah in na papirju. V praksi pa popoln fiasko, to podkrepijo z inspekcijskimi nadzori ob tem, da ni enotnega info. sistema in vsak poizkuša po svoje. Odgovorni Kacin leta z falkonom in pošilja Pfeizer ...prikaži več diplomatom v Bruslju preko vrste. Njegova organizacija v praksi deluje kot desorganizacija v kateri, kratko potegnejo tisti, ki so cepiva najbolj upravičeni.

    • Avatar R_D
      R_D 20:30 24.april 2021.

      Diplomatom preko vrste..? Kdo pa je po tvojem na vrsti za tistih par sto odmerkov, ki so jih poslali v Bruselj? Pa očitno ne znaš brat. Zgoraj piše, da cepivo dnevno ostaja.

    • janez864 21:35 24.april 2021.

      Res vrhunski koordinator cepljenja obramboslovec Jelko. Kot povsod kjer sta poleg obramboslovca JJ in JK nič ne klapa.

    • Ender3 11:38 25.april 2021.

      R_D če jaz ne znam brat, očitno ti ne znaš štet in razbrat.

  • Kmodri 20:22 24.april 2021.

    Nespobneži in šalabajzerji...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:55 24.april 2021.

    Me zanima kaj bo veliki koordinator rekel na to? Najbrž bo krivo lepo vreme. Grejo ljudje raje na sprehod v naravo namesto na gospodarsko razstavišče. Ti ,ti , ti , nepridipravi ,spet bo Hujskač UPS Hojs ugotovil da ljudje nagajajo 🙆

  • Avatar Leon
    Leon 18:13 24.april 2021.

    Fakenews ,ki so jih producirale razne KOPRIVE ,da se ljudje ne želijo cepiti so se pokazale kot nesposobnost vlade,da organizirajo cepljenje državljanov . Banda .

  • Tupamaros 18:58 24.april 2021.

    Mi, ki smo cepljenje končali pa o cepljenju: Zaupati je stroki in organizaciji s strani ZDL ne pa posameznikom na Facebooku in komentiranju na zurnalu24.

  • suineg7878 18:55 24.april 2021.

    "Tako so se z vsakim vabljenim, ki je danes prišel na cepljenje, pogovorili." Sem ze pomislil, da so dejansko izpolnili svojo zakonsko obvezo in ovcah povedali, da sodelujejo v eksperimentu in da ne morejo tozit niti proizvajalca niti njih, ki ...prikaži več jim lazejo v obraz. A so jim povedali, da se ne smejo cepit, ce so alergicni na katerokoli od sestavin genetskega zmazka? Itd itd Guess not! :)

  • Dusan21 23:12 24.april 2021.

    STA kaj se dogaja, zakaj širiš laži o cepljenju v Ljubljani

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.