Svet
939 ogledov

Znan je datum Jezusove smrti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 15:18 27.maj 2012.

    Prepričan sem , da je takrat pihal severo vzhodnk z hitrostjo 33 km /h.Vse se je pa dogajalo med 16 in 17 uro. Klerikalni prfuknjenci!

  • Stolp 19:00 25.maj 2012.

    Ne bo držalo! V srednjem veku so se zmotili pri računanju leta jezusovega rojstva. Na to izračunano leto so postavili začetek našega štetja. Pozneje so ugotovili da se je tisti menih, ki je to računal zmotil za 6 let. Kristus ...prikaži več se je torej rodil 6 let pred Kristusom.

  • JohnSmith30699 20:58 25.maj 2012.

    Ni res! Jezus se je "rodil" tistega dne ko se ga je neki pravljičar spomnil in stem poturil ljudem neko vero s katero je zasuznil svet za nadaljnih 2000let...kdaj se bo tole sranje nehalo in bodo ljudje prisegali samo še ...prikaži več na naravo in na sočloveka .... poserjem se na vse cerkve sveta!

  • matjaz 21:20 25.maj 2012.

    Dear John. Hvala Bogu ti še ne boš dočakal, da bi se to "sranje" nehalo in bo trajalo še veliko tisoč let. Pa srečno tvoje sranje ti želim, da ne boš zaprt!

  • bojovi 22:39 25.maj 2012.

    No no, jaz sem tudi ateist ampak tega pa res ne bom napisal, ker obstajajao tudi Duhovniki ki so pošteni in vse tako da tudi tiste cerkve so dobre, zaupanja vredne. Res da RKC ima vsega preveč in da bi ...prikaži več se par cerkev moralo zrušiti, kot na primer v premeru 10 minut imam kake 4-5 cerkva, tele cerkve bi porušil, pustil kaki 2 tam pa zgradil nekaj kar bi bilo bolj pomebno za ljudi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.