Slovenija /slovenija/crna-kronika
15841 ogledov

Znan je vzrok prometne nesreče, v kateri so ugasnila tri življenja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 09:13 08.avgust 2018.

    poznam cesto. treba je postaviti 4 znake za radar in avtomaticni radar. smrti so zaradi ciste objestnosti voznikov osebnih in tovornih vozil. Vedno je kriva cesta, nikoli norci na njej. Zakon pravi, da hitrost prilagodis razmeram na cesti.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:37 08.avgust 2018.

      vedno se najde nekdo ki ne bo upošteval varne vožnje,ker nekateri mislijo da imajo najboljši avto ki je stabilen na cesti itd.nobeden avto ni varen pa naj bo to bmw audi itd ,pol pa trenutek nezbranosti in nesreča je tu

    • nkidess86 12:30 08.avgust 2018.

      Se strinjam z vama, saj kultura in način vožnje v sloveniji je krepko pod ničle ... žal pa ni vedno krivca voznika (veliko krat pa je), saj naše ceste niso nič boljše ... če bi morali vedno prilagociti hitrost razmere ...prikaži več (slabe ceste) pol lahko kar začnemo voziti 30-50km/h ne glede na omejitve kar tudi ni OK. plačujemo za ceste, a denar za urejenje ni. če pa uredijo novi asfalt pa tudi žal ne znajo narediti in spet ko da vozimo po makadamu ... novi asfalt in že luknje ...

  • mymind 14:42 08.avgust 2018.

    Res je že, da je potrebno prilagoditi hitrost razmeram na cesti, samo v Sloveniji imamo tako katastrofalno stanje cest, da nikoli ne veš, kaj je par metrov naprej. A naj potem na odsekih kjer je dovoljeno vozi 90 kmh vozimo ...prikaži več 50??? Nobene logike. Pa tudi revizijo prometnih znakov po naši deželici bi bilo potrebno narediti. Ni vse v zmanjšanju hitrosti!

  • Žurnalček 13:30 08.avgust 2018.

    Kaj dela policija v severovzhodni SLO ! Smrtne nesreće samo pri njih ! Tole je pa že takšno stanje , da bi se minister moral vprašati ali njegovi SPLOH kontrolirajo ceste in šoferje v tem delu Slovenije !

  • Žurnalček 13:39 08.avgust 2018.

    Me pelje prijateljica na izlet . Dobr , da sem prišel nazaj živ. Ko povem njeni prijateljici , da ji je pod nujno treba vzeti izpit , mi ona pove , da jemje neke antidepresive , ki jo očitno zako ...prikaži več omamljajo , da vse dela z 2 sekundno zamudo ! Po AC levo in desmo kot pijanec, bremzanje pred semafori nalet na tistega pred nami in posledično tudi tistega za nami. En je za nami bremzal , gume so cvilile , ona pa meni poglej bedaka , a jaz z glavo do šajbe !

  • miho 14:24 08.avgust 2018.

    Takoj ukiniti obveščanje o radarskih kontrolah in narediti, da bodo lahko radarji snemali skriti za kakšnim grmom brez prisotnosti policije. Bo takoj več reda in manj prehitre vožnje na cestah. Ni treba dodatnih radarjev, samo naj se spremeni predpis. V ...prikaži več Švici je obveščanje o radarjih kaznivo dejanje.

  • AnGus 10:36 08.avgust 2018.

    Gremo NA Ptuj, torej je bila voznica S Ptuja, NE iz Ptuja!

    • matermila 11:17 08.avgust 2018.

      Ne pametnjači,še nikoli nisem bil NA Ptuju ampak vedno V Ptuju.Na njega bi težko zlezel.Gremo NA Pohorje ali NA Triglav,nikakor pa ne na mesto,ampak vedno v mesto.Kdor si je zmislil to bedarijo,je bil pravi zadetek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.