Slovenija /slovenija/crna-kronika
10931 ogledov

Znan vzrok nesreče na primorski avtocesti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stilist 17:04 13.februar 2018.

    Sem jezen! Samo da se nekdo premika, je že krivec neprilagojena hitrost. Kakšna bedarija! Kaj pa slabost, infarkt, zaspanost, nepazljivost, ukvarjanje z drugimi stvarmi... Stvar mora biti jasna, potem se piše!

    • slajan 18:54 13.februar 2018.

      In v čem je razlika, če je voznik vozil z neprilagojeno hitrostjo, zaspan, nepazljiv, se je ukvarjal z drugimi stvarmi? V vsakem primeru je kriv za nesrečo!

    • nergač 20:04 13.februar 2018.

      @slajan, razlika je velika, ker , če je dotični telefoniral, kakor namiguješ, je bila vzrok nezbranost in neprimerna hitrost posledica te nezbranosti.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:03 13.februar 2018.

    A da bi se pa štrakbreherji v policijskih vrstah lotili kamijonov na AC,ki vozjo na varnostni razdalji 5m,to pa ne?More pridt do takele nesreče,pol se bo pa mogoče kdo te problematike lotil,saj je VR med tovornjaki 100 po zakonu!

  • alojzr 19:15 13.februar 2018.

    Število tovornjakov na avtocestah, zlasti Primorki, je preseglo vsako razumno mejo.

  • Kemik 17:09 14.februar 2018.

    @križar me zanima če boš vozu za kamjonom k prehiteva za 1km/h razlike pa da gleda še na varnostno razdaljo, zdej se prehitevajo maximalno 5 minut, če se, po tvojem se bi 20 minut. Na tej cestnini pride dostikrat odprt ...prikaži več sam en pas za kamjone in je usaj 3x u tednu kolona na voznem pasu, tle je biu nalet, telefon, utrujesnot al pa neka tretja stvar da ni šofer na cesto gledu, sej zaviral je garant sam kamjona ne ustavš tko kot avto.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.