Magazin /magazin/vip
18093 ogledov

Znana Slovenka za srečanje s Kim plačala več tisočakov

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Harrison 07:26 12.januar 2018.

    Kurji izgled in kurja pamet!

  • Snežinko 08:54 12.januar 2018.

    Ja,zagotovo so organizatorji šli v minus in udeležencem dali več, kot je bila karta. To lahko verjame samo nekdo nesposoben...Pa še Kim je zagotovo tja prišla zastonj...mogoče je celo plačala teh 2000 evrov za udeležbo na tečaju... (da ne padem ...prikaži več od smeha...) Aja...kako se ji je že splačalo?

  • Lovebites 08:29 12.januar 2018.

    Se vidi,da je bila vedno slaba "podjetnica".A je res tako neumna,da misli,da je ona dobila vec kot je placala(cena karte,vrednost licil) .Se sebe ni znala prodajat.Joj babnica zmesana.Pa se skili.

  • matermila 11:04 12.januar 2018.

    Če je tale model na sliki rezultat tega obiska v Dubaju,potem je bil denar vržen skozi okno.Tista o ceni karte in količini ličil,ki jih je dobila je totalno bosa.

  • ECKING 11:31 12.januar 2018.

    A po novem cel "ksiht" namocijo v puder :/ ....ce se ji je pa za tole splacalo zapravt 4k pol pa tud ne vem.....katastrofa in pol so se vse tamale prfuknjene na takle cirkus

  • ECKING 11:33 12.januar 2018.

    Ana H. pejd doma!!!!!! tole ni pa nc od clanka ,ce si pa za to studirala novinarstovo pa bog pomagej narodu!!!!

    • Lovebites 11:40 12.januar 2018.

      A ti resnicno mislis,da imajo na zurnalu solane novinarje??Resnicno sprasujem.No,nimajo.Studenti in wanna be novinarji s propadlimi prejsnjimi sluzbami delajo zurnal.Kot vidis (pre) pogosto,financno niso sposobni niti za lektorja.

  • Lovebites 09:25 12.januar 2018.

    Kako bo aktivna in kako bo sluzila denar,ce nima pojma o poslu,mora biti tudi rentabilna,to je cilj.Sej vidis,kaksne blestece izjave daje.

  • krtmen1 09:19 12.januar 2018.

    Denar se ji je povrnil v eni noči, če je bila dovolj aktivna. No , sedaj pa sledi nova trimesečna turneja, ki bo zagotovo koristila njenemu poslu. In žepu.

    • Snežinko 11:42 12.januar 2018.

      "če je bila dovolj aktivna"....vem, kam namiguješ. Žal s takole "lepoto" po moje ni bilo kandidatov za nočne usluge...

    • Besi 18:32 12.januar 2018.

      Ja,kaj naj rečem,ni za drugega pričakovat,večno ena in ista nevoščljivost, eni in isti kmetavzarji kritizirajo,sama škodoželjnost vas je,jaz če bi si o nekom kaj takega mislila,pač bi si samo mislila...ta gospa je zelo atraktivna in urejena .Meni osebno je zelo ...prikaži večlo všeč,jas bi se z veseljem predala njenim rokam,da me profesionalno naličijo.Gospa se pač izobražuje...za svoj denar.Vi se pa požrite,za dobrim konjem se dviguje prah...pa lep dan še naprej slovenceljni

  • Majazmaja 12:59 12.januar 2018.

    4.000 eur je zapravila za šolo ličenja, potem se pa napleska, da izgleda kot k. s kakšne pariške železniške postaje? Usta, ki so tako obrobljena s svinčnikom? Pa trepalnice so tudi katastrofa. Jih nekaj manjka? Sama nisem nadarjena za ličenje. ...prikaži več Naličim se vsak dan, naučila sem se sama, ampak lahko rečem, da to opravljam bolje. In verjetno tudi hitreje in z manj pripomočki. Če že jaz vidim nekaj napak, kaj si šele mislijo tisti, ki se s tem ukvarjajo profesionalno?

  • Besi 19:12 12.januar 2018.

    j

  • Besi 19:11 12.januar 2018.

    B

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.