Zdravje /zdravje/aktualno
3464 ogledov

Smrt po cepljenju. To je ugotovila strokovna skupina.

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 10:46 07.januar 2021.

    Dokler poročila o ugotovitvah ne poda Pomorska fakulteta iz Pirana, ne verjamem nikomur, saj je edino relevantno poročilo od te institucije!

  • Ender3 12:08 07.januar 2021.

    Na Portugalskem je dva dni po cepljenju umrla mlada medicinska sestra. Naši bi tudi ta primer označili, kot slučajnost, ki ni povezana s cepljenjem. Pod to bi se v imenu politike podpisala tudi ena in edina J.G,

  • Avatar Emma_Campbell
    Emma_Campbell 13:58 07.januar 2021.

    Zapustil sem služb0 in zdaj. S tem preprostim spletnim delom na domu zaslužim 139 na uro 0d doma. zaslužim 25 tisoč dolarjev na mesec s spletnim delom 3 ure dnevno. Za več podrobn0sti .... ➤➤➤➤➤ LovesMeetx.Com

  • rd2dmk2 11:30 07.januar 2021.

    poškodujem si koleno, grem k zdravniku, ta mi predpiše recept za neko mazilo.. zunanje. ok grem v lekarno. dobim kremo in doma začnem brati navodila.. maži obolelo mesto .. bla. bla..odstavek stranski učinki...eden na 10 primerov to, eden na 100 ...prikaži več primerov ono, eden na 10 miljonov primerov infarkt.. e jest sem zelo srečen človek mam tako srečo v življenju da zadanem eden na 10 miljonov , sam ne na lotu.. navodilo v peč, krema pa v kanto..

  • Waltter 11:41 07.januar 2021.

    Nehajte nabijat in prirejat vseh odgovorov, niso rekli da povezava med cepljenjem in smrtjo ni verjetna ampak so dejali da POVEZAVE MED CEPLJENJEM IN SMRTJO NI..

  • Avatar ovca
    ovca 12:17 07.januar 2021.

    Absolutno NE bo nobena smrt povezana s cepljenjem. Strinjam se, da je naša vlada pokvarjena, podkupljiva in neumna. Ima pa to sivo celico, ki deluje - samoohranitveni nagon. Če bi priznali povezavo, bi že bingljali s kandelabrov naslednji vladi v ...prikaži več opomin.... Zjeba*la jih bo pa časovna enota :) :) :) Ne vedo namreč, kdaj je dovolj je*banja naroda v glavo....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.